Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos bérházban lakunk de...

Sajnos bérházban lakunk de nagyon szeretnék egy kutyust! A mellettünk lakó kidobta az 1 éves kutyusát annyira hozzám nőtt, mindig követ! Be szertném fogadni de a szüleim nem engedik! Mindent megpróbáltam mindent mondtam hogy én állom . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor jó ha van rá pénze az embernek hogy kutyát tartson. Kérdező milyen az anyagi helyzetetek? Van rá elég pénzetek hogy megfelelően tudjatok gondozni egy kutyát? Van időtök vele lenni?
2011. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

És képes a szomszéd nap mint nap elsétálni a saját kutyája mellett az utcán???? Roh*dék!!!

Elhiszem, hogy nagyon szeretnél kutyát, én is így voltam vele sokáig!! kóbor kutyákat vittem fel, másét sétáltattam stb. A szülőket elég nehéz begyőzni, esetleg mondd, hogy a zsebpénzed a kutya kajára, oltásra fogod költeni vagy vállalsz valami munkát, hogy legyen pénzed a kutyára stb, szal őket nem fogja terhelni, és persze te viszed le mindig, jobb jegyeket is ígérhetsz, vagy hogy segítesz nekik a házimunkában, vagy nem kérsz semmit karácsonyra névnapra stb.... meg mindent még ami eszedbe jut.

Ha nem megy, akkor próbálj a kutyinak gazdit keresni, szegényke ne kóboroljon egyedül....

2011. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is győzködd a szüleidet! Mondd el neki hogy mennyire szereted a kutyát, és hogy mennyivel jobb neked vele.

Amúgy kutyát tartani sokkal egészségesebb, mint semmilyen háziállatot sem tartani.

2011. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az anyagi helyzetünk jó tehát elbirna nem csak egy több kutyát is de nekem csak egy, ő kéne!am köszönöm a tippeket próbálkozok!
2011. szept. 1. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!