Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó leonbergi kennel?

Jó leonbergi kennel?

Figyelt kérdés

Magyarországon melyikek a jó leonbergi kennelek?

Olyan kennelből szeretnék kutyát,hogy a kutya nyugodt és jóindulatú legyen,kisgyerekeket ne bántsa.

Se nem agresszív,se nem gyáva.

Egy jóindulatú kutyát szeretnék,aki nem verekedik kutyákkal és embereket se harapja meg.

Előre is köszönöm.


2011. aug. 25. 10:49
 1/5 anonim válasza:

kiskutyát szeretnél?

Mert ha igen, akkor mindez amit leírtál, rajtad múlik! Attól függ az egész, hogy te hogyan neveled!(?)

A kutyákhoz is szocializálni kell, és az emberekhez is.

Rajtad áll.

2011. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de jó lenne azért egy jó kennelből kutyát kapni.....
2011. aug. 25. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak a magyar kennelek, sajnos azt nem tudom, melyiknek a kutyái a legjobb természetűek. Ezt viszont könnyen ki tudod deríteni, gyere el egy kiállításra, ismerkedj meg a kutyákkal, tenyésztőkkel és amelyik a legszimpatikusabb és a legjobb kutyái vannak attól vegyél kiskutyát.

2011. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ok,köszi ezt az oldalt tudtam,de azért köszi.

És kb milyen áron adnak egy kis tk-s leonbergit?

2011. aug. 25. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól választottál fajtát! :)


150 ezertől indulnak a kiskutyák. A belinkelt kennelek között vannak nagyon jók, de sajnos akad olyan is, ahonnan semmiképp se vennék.

Ha a google-ba beírod, hogy "leonbergi kennelek", akkor az első néhány találatban biztosan nem fogsz csalódni! Nézd végig a honlapokat.


Üdv: Egy leogazdi. :)

2011. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!