Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos németjuhász-kopó...

3 hónapos németjuhász-kopó keverék kan kutyám soxor "rámtámadósat játszik" oda-oda kap a kezemhez, huzogatja a nadrágom és közben morog. Ez minek a jele?

Figyelt kérdés
...Néha spontán, labdázós játék közben. Sokat vagyok vele, sétálunk, játszunk. Kertben lakik a házában. Sose bántom csak megszidom ha rosszalkodik. Nem értem mit csináljak ezzel a fogcsikorgatós agressziójával. Kinövi?Gondoltam a sulira, és valószínű ivartalanítva is lesz majd.
2009. ápr. 17. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

Mindenképp ivartalanítani kell! Meg kell büntetni, pl. eltolod magadtól és rászólsz, vagy újsággal a fenekére csapsz vagy hasonlók. Nálunk ez bevált.

Semmiképp ne hagyd neki!!!

2009. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ez valószínűleg annak a jele, hogy nem fogad el gazdának, felül akar kerekedni, én mindenképpen kutyaiskolát javasolnék, és ilyen dominancia-problémákon leginkább a Cerberos kutyaiskolások tudnak segíteni. ( saját tapasztalat :) )
2009. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még kölyök... viszont amikor látod hogy ezt akarja csinálni dugj a szájába valami játékot, ne engedd el. legalább erre harap és nem a kezedre. és kutyasuliba csak 4 hónapos kortól lehet vinni.azért néha a nyakánál, vagyis a grabancánál megragadhatod.az anyja is úgy fegyelmezi a kis kutyukat. nincs a közelben egy olyan kutyus akihez elvihetnéd had játszanak??!! más kutyáktól sokat tanulnak...ezt majd kinövik, de azért ne engedd neki.ja, és még egy jó tanács.ha megkap miközben játszotok visíts fel vékony hangon, ne érezd hülyének magad, így tudja h fáj és akkor nem fog erősen megharapni. viszont ha még így sem hagyja abba a harapdálást akkor fordulj el hagyd abba a játékot! ezért lenne jó egy olyan kutya akivel minden nap tudna játszani mert ők szocializálódnak a legjobban
2009. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nekem is volt egy ien kutyám...

ha felnő, komolyabb sérüléseket is okozhat, és igazat adok az előttem szólóknak, hogy felül akar rajtad kerekedni...

javaslom neked a kutyaiskolát! segíthet! néz utána interneten, vagy kérdezd meg a kisállatkereskedésbe

2009. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segített!! Megyünk keresünk pajtikat is neki :)
2009. ápr. 18. 08:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanísd meg neki hogy ne ugráljon rád,és ha odakap üsd vagy pőckőld meg egy kicsit az orrát.

És szerintem szoktasd hozzá más kutyákhoz, minnél elöbb.Ez neked is jó mivel ezeket a játékokat más kutyákkal fogja játszani, ő meg boldog lesz ,hogy más kutyákkal is együtt lehet.

2009. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!