Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csalódtatok a tenyésztőtökben?

Csalódtatok a tenyésztőtökben?

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni, hogy a tenyésztő, akitől a kiskutyám vettem nem teljesen olyan, mint amilyennek hittem.

Úgy érzém, csak akkor lehet hozzá fordulni, ha éppen minden rendben a kutyussal, ha baj van akkor már mossa kezeit és nagyon kelletlen.


Nagyon csalódott vagyok, mert nagyon jó véleménnyel voltam róla.


A dolog pozitív oldala, hogy a tőle vásárolt kiskutyám fantasztikus, ezzel semmi gond, remélem a jövőben se lesz problémánk.

(Utólag hallottam, hogy előfrodulnak a kennelből származó kutyáknál egészségi gondok, remélem mi ezt megúsztuk.)


Ti csalódtatok már tenyésztőben?(Aki valóban tenyésztő, én most nem szaporítókról beszélek.)


2011. aug. 26. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm is tenyésztőtől vett kutyát 7 hónapos de már több mint 60 ezer ft-ot költötek a betegségeire és a doki szerint ez örökletes és ki lehetett volna szűrni..de a tenyésztő elég felelőtlen volt..azóta is havonta járnak dokihoz a kutyával...

ő ezt a kennel elárulta és megkért mindenkit hogy ne vegyen onnan kutyát mert betegek...

2011. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk szuper a tenyésztőnk, nagyon örülök, hogy végül tőle vettünk kutyát, bármiben segít, bármikor. A kutyával is meg vagyok elégedve, segített abba is, hogy melyik kutyákból válasszak kiállításra, tehát eddig 100%-osan tökéletes, remélem ez a viszony nem is fog változni!! :))
2011. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!