Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtatok a Lehet Más a...

Csalódtatok a Lehet Más a Politika munkájában?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Nem volt rá alkalom.


De kíváncsi leszek hogy ha a hatalom közelébe tudnak kerülni, vagy benne lesznek a "pikszisbe" akkor minben változnak, ha változnak?

2011. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem csináltak semmit. Mondjuk amikor anno megszavaztam őket, akkor bíztam abban, hogy lesz egy ellenzékünk, aminek a szava számítani fog, és ez nem így lett. Meg van kötve a kezük.

Azt látom, hogy a Jobbik folyamatosan szívózik valamin, az LMP meg nem. DE azt is látom, hogy mindketten ugyanazt érik el: semmit. Innentől ha belegondolok, szerintem én sem erőlködnék nagyon, hiszen semmi értelme, csak szélmalomharc lenne.


Összességében nem ezt vártam persze, de azt se vártam, hogy lesznek, akik megszavazzák a kétharmadot...

2011. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan ezt vártam tőlük. A kb semmit. Nem... Nem lehet más...
2011. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

NEM!

De: szélmalomharc, amit folytatnak. Én nem szavaztam rájuk, de javaslataikat "tudom értelmezni", és egyetértek azokkal. Elítélik az MSZP romboló politikáját, kritizálják -jogosan- a fidesz jelenlegi politikáját, de a lakosság értelmes szavazóinak köszönhetően a 2/3 ellen hiába politizálnak.

Széllel szemben.......

2011. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az LMP-vel az a baj, hogy identitás zavarral küszködik.



Nem világos számomra, hogy a nemzeti oldalt vagy a bankszektort vagy épp a füveseket támogatja. Próbál mindenkit maga köré integrálni, de egy nagy lufi lesz belőle és egy idő után szétpukkan!

2011. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Az LMP-nek még sokat kell tanulnia. Elsőre pont egy 2/3-dal kerültek szembe, és valljuk be, az ellen akár fejre is állhatnak, nem sok mindent tudnak tenni.
2011. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem csalódtam bennük, tudtam, hogy egy impotens hippipárt.


"Az LMP-nek még sokat kell tanulnia. Elsőre pont egy 2/3-dal kerültek szembe, és valljuk be, az ellen akár fejre is állhatnak, nem sok mindent tudnak tenni."


De, tudnának tenni, ahogy a Jobbik is. Aktívabbnak kellene lenniük, az utcára és az átlagemberek közé kell vinni a politikát, közvetlenül kellene velük érintkezni és ott harcolni a rendszer ellen, nem a Parlamentben jártatni a szájukat olyanoknak, akiket magasról csesznek rá.


Nézd meg a Gladiátort. Azé a hatalom, aki mellett a nép van, ez mindig is így volt. Viszont a nép 98%-a nem néz parlamenti közvetítéseket, így nem is igazán értem, hogy mit akarnak elérni a szájtépésükkel.

2011. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*olyanoknak, akik magasról csesznek rá.
2011. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Az amerikai bankok pártja. Komolytalan.
2011. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalódtam benne, a kezdetektől nyilvánvaló volt, hogy jelentéktelen kis sznob liberális hippipárt, ami egyedül annak köszönheti a 7%-os támogatottságát, hogy van egy olyan réteg, amelyik azért érzi magát "igényesnek", mert nem hajlandó a nagy pártokra szavazni, "mint a birka nép".


Az LMP politikájában azonban még lesznek izgalmak. Van a pártban egy olyan irányzat, amely vissza akar térni a régi SZDSZ szerepéhez és az MSZP liberális függeléke kíván lenni. Schiffer nem ehhez az irányzathoz tartozik, valószínűleg majd megpróbálják megfúrni. Ez még nagy meccs lehet, tisztára olyan gigászok harca, mint a Mesterházy-Gyurcsány meccs a szociknál.

2011. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!