Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanácsoltok a kutyám fülére?

Mit tanácsoltok a kutyám fülére?

Figyelt kérdés
Teli van legyekkel a német juhászomnak a füle és már sebesre ették. Csak ilyenkor nyár végén és ősszel eszik szerencsétlennek a fülét, de kipróbáltam már egy csomó mindent csak sajnos hosszabb távra nem hatott semmi max 1-2 óráig békén hagyták őt. Megőrül tőle ő is meg engem is eléggé idegesít és félek hogy valami baktériumot vagy betegséget elkap. Mit tudnátok tanácsolni mivel kenjem be vagy mit tegyek vele?
2011. aug. 26. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi egy kicsit hülye helyre írtam a kérdést. Nem tudom, hogy sikerült csak most regisztráltam.
2011. aug. 26. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos fel tud írni rá kenőcsöt, nem tudom mi a jó rá még, amit nem állatorvos ír fel, talán jó rá más is. Az viszont biztos, hogy sűrűn kell kenegetni, néhány óránként, bármivel is kened. Egyik ismerősöm kutyájának ugyanez volt a baja, ők is állandóan kenegették.
2011. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neostamosant és/vagy federol olajat próbáltad már?
2011. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!