Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok már az alaskan...

Hallottatok már az alaskan klee kai kutyafajtáról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert inkább vegyenek huskyt mi, csak mert az olyan szép? Aztán dobják ki vagy üsse el az első autó mert nem tudják nevelni, és mert a kutya sem képes a családi kutya típusba besorolódni?

Mégis miért kell így beszélni egy olyan fajtáról ami egészséges és normális jellemű? Láttam már igazán ronda és idegbeteg fajtákat, de azokért mindenki odavan, nem értem ezzel mi a baj (teszem hozzá nekem nem kedvencem a husky, semmilyen szánhúzó, meg amik hasonlítanak rá, de nem szeretem ha igazságtalanul beszélnek).

2011. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Én az előbb úgy hordtam le a klee kait, hogy a többi padlócirkálót sem a szívem csücske. És nem mondom, hogy inkább huskyt vegyenek, mert tényleg nem mindenki tudja kordában tartani. Én sem biztos, hogy magamnak huskyt választanék, de ezerszer inkább, mint ezt a valamit.
2011. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a kutya közepes, én meg a közepes méretű kutyák nevében kikérem, hogy szobaicirkálók lennének!
2011. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

*szoba

Amúgy meg elég "éretlen" ez a vélemény... Én sem szeretek fajtákat de egyrészt nem fogom a méretük miatt lenézni másrészt meg úgy általában butaság lenézni őket, mert ők is kutyák akiket elvileg szeretsz, és nem tehetnek semmiről. Mindegyik ugyanolyan értékes, csak nem mindegyik tetszik. Úgy látszik te még nem jutottál el erre a szintre.

2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!