Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Amerikai...

Mi a véleményetek az Amerikai Staffordshire Terrier kutyafajtáról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon édesek.^^ Nekem Steffordshire keverék van, imádnivaló kis kajla.
2011. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyszeűren imádom.

Olyan környéken lakok, ahol rengeteg van belőlük *.*

2011. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jópofa kutya, ha másnál látok egyet mindig nagyon tetszik, de én magamnak nem tartanék. Azt mondják sok gond van vele, hamar megbetegszenek, és sokat fingik.
2011. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint imádom, de csak akkor vegyél ilyen fajtát, ha erős kezű gazda vagy. Én sajnos nem vagyok ilyen, és a fejemre nőtt a kutyám, nagyon sok gondom volt vele.
2011. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, általában nem tetszenek az ilyen forma kutyák. Félelmetesnek érzem őket. Nekem a hosszúorrú kutyál tetszenek. Tacsi keverékem van, de egyszer szeretnék majd egy magyar vizslát.
2011. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez a legcsodálatosabb fajta a világon! :D

Viszont első kutyás gazdinak,nem ajánlom.És már előttem is írták keményen kell velük bánni mert elég makacs természetűek.

Azon kívül: kedvesek,család centrikusak,gyerek szeretőek stb.Szóval tökéletes.:)

De ha ilyen fajtát veszel akkor nagyon figyelj oda hogy honnan veszed mert nagyon sok a szaporító és a hozzá nem értő embereket könnyen átverik.Aztán majd nézhetsz milyen kutyát kaptál Amtaff helyet!

Egy Amstaff gazdi! :)

2011. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

imá imá imádooohooooom :))) nekem is van.

és nálunk is rengetek staffi van a környéken. számomra ő a kutya. ha nekem adnának egy nem tudom én milyen díjnyertes több milliós kutyát akkor se kéne , csak stafford:)

fu és tényleg durvákat pukizik :D:D

2011. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 compactegon ***** válasza:
imádom. 11 hónapos lesz holnap, világ bohóca :) néhány kutyával vannak gondjai (kb.10-15%-ukat nem tolerálja), de nem is kell neki mindegyikkel pajtizni. kedvence a "seggsimi", böfög és fingik, szóval tiszta nőies .)
2011. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk már több stafford van, mint beagle, yorkshire meg német juhász...borzalmasan divatos fajta lett.

Részemről ennyi:) Nincs velük semmi bajom, de én biztosan nem tartanék.

2011. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mental821 válasza:
nekem nagyon cukkerok,az én Amstafim 11 hetes,nagyon pofa.csak azt nem tudom h nyirassam fel a fülét vagy ne???ja meg mikor kezdjem hozzá szoktatni a pórázhoz.Már lehet?
2011. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!