Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lopták már el a kutyádat?

Lopták már el a kutyádat?

Figyelt kérdés
Nekem úgy 2 éve a törzskönyves fajtatiszta szuka Kaukázusi juhászkutyámat lopták el. Arra megyek ki este hogy valaki kiugrott a kerítésen a kutya meg sehol. Hijába kiabáltam és mentem utánna már nem találtam meg és a kutyát sem láttam többé. Azóta a mostani kutyámit minden este be vannak zárva. Mivel már van egy roti így senki se mer bejönni. Veletek már fordult elő ilyesmi? Mit lehet tenni ilyen esetben?
2011. aug. 28. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánknak a kölykét lopták el. Német juhász szuka kutyánk volt, megszökött és vemhes lett, de fogalmunk nem volt milyen kutyától. Aztán olyan kiskutyák születtek, amik egy az egyben kaukázusi juhász kölyöknek néztek ki. Az állatorvos is teljesen azt hitte, hogy kaukázusi kölykök. Az egyik kiskutyát egy ismerősünk vette magához, tőle lopták el. Éjszaka zajt hallott, mikor kiment már csak azt látta, hogy éppen emelik ki a kiskutyát a kerítésen keresztül, hiába rohant oda ordibálva, már szálltak be egy autóba és elhajtottak.
2011. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!