Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e középiskola, szakiskola...

Van-e középiskola, szakiskola olyan amelyik kutya neveléssel, gondozással, idomítással is foglalkozik?

Figyelt kérdés
Szeretnék kisállatokat gondozni, elsősorban kutyákat, macskákat, vadászgörényt - hivatásosan. Vagy állatvédelemmel, állatgyógyászattal foglalkozni, ha felnövök. Jelenleg 14 éves vagyok, nyolcadikos.
2011. szept. 22. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja neked tutira megválaszolni, de szerintem Magyarországon tuti nincs!
2011. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha lenne, már biztos jelentkeztem volna (én is 8.-os vagyok egyébként) :DD. Imádom a kutyákat, és én is szívesen foglalkoznék ilyesmivel jelenlegi célom, hogy állatorvos legyek. Jó, ha patinásabb sulit választ az ember, onnan könnyebb bejutni Állatorvosi egyetemre. Ott aztán lehet továbbtanulni etológiát is (állatviselkedés kutató, ahol például kisérletezhetsz kutyákkal is). Persze a kísérleteket ne úgy értsd, hogy vegyszerekkel vagy olyasmi ami kárt tesz benne. :)) hanem pl. labirintust állítani nekik, vagy feladatokat adni nekik, és vizsgálni, hogy milyen módón, mennyi idő alatt oldják meg a különböző dolgokat. De szerintem, ha mész pl. önkénteskedni menhelyre, akkor ott hivatalosan is segítessz nekik a gondozásban. Most egyébként létrejött állatvédősrség is, önkéntes alapon oda is beléphetsz, de asszem 18 alatt szülői beleegyezés kell.
2011. szept. 22. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Húha. xD valaki belépett hozzám és feltett egy kérdést a nevemben, én meg azt hittem, hogy egy rokonlelkű emberrel találkoztam, ezért válaszoltam neki xDD Ilyen se volt még :'DD
2011. szept. 22. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudott belépni hozzád? Ez kicsit érdekes, hallod... :)
2011. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy nagypapám volt (közös fiókot használunk). Segíteni akart, mert tudja mi szeretnék lenni. :)) Egyébként semmi gond. xDD
2011. szept. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!