Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne leszoktatni a...

Hogyan lehetne leszoktatni a kutyámat a pórázhúzásról?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves Angol Cocker Spánielem és amikor sétálni megyünk nagyon húzza a pórászt és néha kénytelen vagyok futni mellette mert amikor már a póráz feszül alig kap levegőt.
2011. aug. 30. 18:30
 1/9 harleynagyi ***** válasza:
74%
Ajalom neked hogy vegyel neki "harnes" ami nem a nyaka korul van , es rovid porazon setaltasd ha elkezd huzni allj meg . Nekem egy pitbull van es O is ugyan azt csinalta mikor egy eves volt , Ma mar konyeden setalunk es nem huz , a harnes azert is jo hogy konyebben tudod vissza tartani .
2011. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyanolyan tanácstalan vagyok mint te :S Nekem 10 hós shar-pei-em van és ő is nagyon húz. Próbáltam a fojtó nyakörvet, a póráz húzogatást, a megállok ha húz módszert, retriever pórázt, de egyik se vált be. A kutyasuliba szépen jön, de az utcán képtelen... Utolsó megoldásom a szegecses nyakörv lesz...

Szerintem próbáljátok meg a kutyasulit, ha van a közeletekben. A retriever pórázra sokan esküsznek, hát nemtudom... Nálam majd megfulladt...

2011. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a hámot is próbáltam... Na arról inkább ne is beszéljünk :D
2011. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Háát köszi kutyasuli nincs a közelünkben de szerintem megpróbálom a harness pórázt aztán meglátjuk mire jutunk :)
2011. aug. 30. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

A harness a hámot jelenti. Egyébként azokat is kipróbálhatod amiket én írtam, lehet hogy neked beválik. Amúgy ne aggódj, nem fogja megfojtani magát azért nem buták ők :)

2011. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet volt velünk is. Nekem az vált be hogy amikor húzott akkor megálltam, megvártam míg leült, lenyugodott és utána mentem tovább. Most a bal oldalamon jön, nem húz, és a válla a lábammal egy vonalban van. Ha húz akkor még mindig ugyan azt csinálom, leültetem, megvárom míg lenyugszik, és mind így. Próbáld ki, nekem totálisan bevált.

Golden gazdi.

2011. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12:51-es vagyok.

És még annyi, hogy amikor húz akkor ne csalogasd, ne mondd neki hogy gyere. Csak várd meg míg leül és utána menj tovább határozottan!

2011. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké Köszi megpróbálom majd írok hogy mi lesz :)
2011. aug. 31. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a probléma a 4 éves pit bullomal,de semmi nem használ,se a szöges nyakörv(fel se tűnik neki hogy az van rajta), se az hogy megállok,se kaja ,egyszerűen semmi.

Kicsit kezd ki lenni vele a fa*zom...

2011. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!