Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a tacskómmal? Két...

Mi lehet a tacskómmal? Két napja olyan furán rakja a hátsó lábait és behúzza a farkát.

Figyelt kérdés

meg néha nyög,mintha fájna valamije

úgy 11-12 éves lehet.öreg már?

meddig élnek ezek a fajták?


2009. ápr. 19. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem fiatal :) Nem értek hozzá túlságosan, de szerintem egy állatorvosnak meg kéne mutatni mindenképpen. Ha baj van, fontos a gyors felismerés (tapasztalat)
2009. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hháát nem fiatal már,lehet hogy valami izleti probléma,de az is lehet hogy belelépett valamibe.nem néztéteka mancsát? vagy lábát? seb vagy ilyesmi van e rajta.egyébként ök sokáig élnek olyn 14 év körül,legalábbis az én ismerös tacsijaim mind 14,16 év körül pusztultak el.
2009. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekünk volt tacsink és akkor csinálta ezt, amikor gerincsérve volt.Sajnos ennél a fajtánál nagyon gyakori.Vidd el állatorvoshoz,ahol injekció kúra vár rá.Ha rendbe jön tőle, nem kell műteni, ha nem műtét vár rá, ami elég költséges.A mi tacsinknál 2-szer jött elő, de az injekció mindig segített.
2009. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat,elviszem orvoshoz mindenképp,csak péntek este tűnt fel,hogy nincs rendben, és a gyermekeim nagyon aggódnak miatta

nem is ugat annyit mint szokott

2009. ápr. 19. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mitől nyög, azt nem tudom, de a nagymamám tacsiját 19 évesen kellett elaltatni, mert már nagyon "rozoga" volt szegénykém.Szóval még élhet a kutyusotok!!!! Van ideje.
2009. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!