Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy Havanese?

Westie vagy Havanese?

Figyelt kérdés
Egy éven belül szeretnék egy új családtagot, de még nem döntötem el, hogy Westie, vagy Havanese legyen. Elolvastam mindent róluk, mégis saját tapasztalataitok segítségemre lennének. Szeretném, ha könnyen tanítható lenne, és barátságos, játékos. Lakásban tartjuk majd, de sok-sok séta és szocializálás veszi majd körül. Örömmel fogadnék tippeket, esetleg valaki véleményét, akinek van kedvenc tenyésztője. (Jó lenne Csongrád megyében) Köszönöm
2011. aug. 30. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét fajta tökéletesen megfelelne Neked, de mivel én terrier párti vagyok, így a westi-re szavazok:)
2011. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én a Havanesere szavazok :)
2011. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Westie nekem is az van!:-D
2011. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Westie,imádom!:)
2011. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még egy a westie mellett. :)
2011. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Westie:P:D

Csongrádba csak 2 kutyus van ami eladó:

[link]


Bárhonnan 60 találat:

[link]


Bárhonnan és ingyen 6db találat:

[link]


És a honlap itt van:

[link]


Kennelek:

[link]

[link]

2011. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én a havaneset mondom volt olyan kutyusunk (fehér színben)ő sajnos már nincs köztünk... most is van egy 3 hónapos (ő barnás-krémes szín nagyon szép ), nekem sokkal jobban tetszik a természete mint a westie-nek meg külsőre is jobban tetszik...


könnyen tanítható,játékos, jól viselkedik más kutyákkal bár szocializálás kérdése , mi is lakásban lakunk naponta 3x vittük le reggel 10 perc délután 30-45 perc és este is ennyi hétvégén meg kimentünk a parkba és legalább egy órát kinvoltunk persze szünetben sokkal több ideig vagyunk lent reggel velük mint suli időbe..

(van egy bichon frise-ünk is azért írtam többes számban)


én tuti havaneset választamám

2011. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én meg a shih-tzut mondom.

westie már unalmas:)

2011. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is a havaneset ajánlom. Nekem is ilyen van. Igazi kis bohóc nagy mozgásigénnyel. Imád játszani más kutyákkal, hamar szobatiszta lett. Okos, könnyen tanítható. Nagyon jól bírja a túrázást, imádja a gyerekeket. A szőrét gyakran át kell fésülni ha hosszú szőrben szeretnéd tartani. Kozmetikushoz is el kell járni vele néha. Jól elvan egyedül a lakásban, nem ugat feleslegesen. Én csak ajánlani tudom, szerintem a legjobb választás!
2011. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az eddigi válaszolóknak, szerintem majd találkozok, mind a két fajtából 1-1 kiválasztottal, és amelyik majd jobban a szívemhez nő.. Csak attól félek, hogy akkor mind a kettőt akarni fogom... :)
2011. aug. 31. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!