Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerű kérdés . Bichon...

Egyszerű kérdés . Bichon Havanese vagy Westie?

Figyelt kérdés

Miben jobb az egyik a másiktól ?

Melyik tartható udvaron is ?

Melyik az "idegesebb" kutya ?

és stb...


2011. máj. 17. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igazából egyik sem egy kinti kutya, de a westie kint is szeret lenni. Valamivel erősebb karakter. Én azt választanám a kettő közül.
2011. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De délután lenne kint este meleg helyen aludna
2011. máj. 17. 19:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Havanese! Mind kettő tartható amúgy udvaron. A westiet annyira nem ismerem, de nagyon tudom ajánlani a havaneset! Nagyon okos, könnyen tanítható, nagyon ragaszkodó, egyáltalán nem hullik a szőre. Ha egyszer veszel egyet te is mindig azt fogod ajánlani másoknak. Egyszerüen nem tudsz benne csalódni. :) Többféle színben van mint egy westie például.
2011. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ennek örülök én nagyon szeretem mindkettőt de valahogy talán a havanese közelebb áll hozzám :D

és h mondtad h lehet kinn tartani ..örülök :D

2011. máj. 17. 19:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem most mindenki a saját kutyafajtáját fogja ajánlani. Nekem havanesem van. Nagyon okos, könnyen tanul, de az enyém nem kifejezetten kinti kutya. Akkor jön-megy amikor akar, kertes házban lakunk és van kutyaajtója. Télen viszont csak kikukucskál az ajtón, és csak annyit van kinn amennyit muszáj. Nyáron viszont imád hatalmas gödröket ásni, napozni.
2011. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettő ugyanolyan természetű.. mindkettőt lehet udvaron tartani,de szerintem a westiek szebbek :)
2011. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Westire szavaznék, mert havaneseből szinte midnen utasarkon látni egyet :D

Másrészt a szőrzete nem annyira "loncsosodó".

2011. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Westiből is rengeteg van. Inkább a yorkiból látni minden utcasaroknál egyet.
2011. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És melyik "bírja" kint jobban ?
2011. máj. 17. 20:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekünk havanesenk van, egy nagyon aranyos. Bár szerintem egy kicsit fázós, de vagány kis kutyus, mi szoktuk vinni túrázni, meg futni. Rettentően türelmes, abszolút nem ideges kutya. Semmi baja nem lesz, ha délután kint van, pláne nyáron.

Mi nagyon szeretjük a mienket.

2011. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!