Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy Havanese?

Westie vagy Havanese?

Figyelt kérdés
Egy éven belül szeretnék egy új családtagot, de még nem döntötem el, hogy Westie, vagy Havanese legyen. Elolvastam mindent róluk, mégis saját tapasztalataitok segítségemre lennének. Szeretném, ha könnyen tanítható lenne, és barátságos, játékos. Lakásban tartjuk majd, de sok-sok séta és szocializálás veszi majd körül. Örömmel fogadnék tippeket, esetleg valaki véleményét, akinek van kedvenc tenyésztője. (Jó lenne Csongrád megyében) Köszönöm
2011. aug. 30. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jól ellesznek ketten is:-)Én is a westie és a havanese között vacilláltam, aztán havaneset választottam. Úgy sikerült döntenem, hogy egyik ismerősömnek havanese kutyusa volt a másiknak westie. Sok időt töltöttem velük, aztán rájöttem, hogy nekem a havanese viselkedése és kinézete is sokkal jobban tetszik. Sokkal inkább hozzám illő kutyus. Nagyon nem bántam meg!! Sok sikert a választáshoz!
2011. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Westie nem tetszik.

Nekem is Havanase-m lesz:)

2011. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Huu..

Két kedvencem a palota pincsi és a yorki mellett de ha ilyen kis ölebet akarsz akkor havanese

de a westie is szép aranyos mind a kettő joo de inkább a havanese

2012. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Meg a westie szőre ilyen le valami
2012. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!