Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat megcsípte egy...

A kutyámat megcsípte egy darázs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pár percig sírt utána el is felejtette,de még mindig egy kicsit "emlegeti" ugy,hogy az oldalára fekszik és a csípést a földhöz dörzsoli.Menjünk állatorvoshoz?
2011. aug. 31. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ááá nem kell:)


az enyém meg is eszi őket, tiszta dagadt az egész pofája:D másnapra semmi baja.:)


ez olyan, mintha te egy szúnyogcsípéssel mennél dokihoz.:)

2011. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne törődj vele,szerintem nem lesz tőle semmi baja.
2011. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi kutyánkat egyszer megcsípte, talán, egy darázs, de lehet más rovar volt, állatorvoshoz kellett vinni, mert egyre több helyen, és nem csak ahol a csípés volt, hanem mindenhol előjöttek neki duzzanatok...egy-két óra után már nem bírtuk nézni, szaladtunk vele dokihoz és injekciót kellett neki adni. Azt mondta a doki, h allergiás a csípésre, mint ahogy embereknél is van ilyen...hát nem tudom...azóta nem fordult elő ilyen szerencsére...
2011. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki kalciumot, mondjuk Calcimusc-ot, ártani nem fog neki. És az esetleges allergiás reakciók ellen jó.
2011. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém is megeszi őket, de amíg nemtudod hogy allergiás e rá, addig tartsd szemmel. ha nem csinál semmit akkor nincs baj, nem lesz semmi.
2011. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én elvittem,és csak lehúzott egy csomó pénzzel,és kalcium szurit adott neki.
2011. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Nem vittük állatorvoshoz,de már jól van! :P
2011. szept. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!