Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Van egy goldim, és szeretnék mellé egy kutyát.

Nagy kert, napi másfél-két óra foglalkozás sétával együtt biztosítva van neki, és a jövendőbeli kutyámnak is.

A golden jelleme és kinézete is nagyon tetszik, de nem szeretnék még egy goldent, csak tulajdonságokban hozzá hasonló kutyát. pl.: legyen családcentrikus, nyugodt, szeresse a gyerekeket, legyen okos és közép vagy nagytermetű. Még így a végére csak annyit, hogy a házba nem jöhetne be.

Előre is köszi : D


2010. ápr. 26. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Menhelyi kutyi =)
2010. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Spániel :) Az enyém még soha senkit nem bántott a gyerekeket sem, közép méret, naggyábol nyugott
2010. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Labrador. :)

Egyébként menhelyi kutyus vagy bernáthegyi,mondjuk ő nem pont középtermetű,de töneményes kutyus.

A huskykat imádom,annyira szépek,de róluk nem tudok sokat mondani,nem ismerem magát a faját,denagyon szépek.

2010. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt elfelejtettem írni hogy fajtiszta kutyát szeretnék.

Még jöhet több válasz is.

2010. ápr. 26. 18:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Spániel, Skótjuhász
2010. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

fajtisztát.

akkor menhelyi kutyus.:)


ha fajtatisztát.akkor még én is a skótjuhászt mondanám,most jutott eszembe.

Nagyon okos,szép,család/gyerek szerető,nyugodt kutyus,bár neki kell a foglalkozás és a mozgás.

2010. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
ahogy elolvastam nekem elsőre a golden mellé egy labrador ugrott be. de szerintem ezek tulajdonságának megfelelő egy skótjuhász, sharpei,dalmata,boxer és hát meghozzá tudom tenni a border colliet. nagyon édes kutya és a legintelligensebb az összes fajta közül is és ez bizonyított is. nagyon ragaszkodó teremtmény akárcsak egy golden. szép lágy és selymes bundája. szeritem ez megfelel az elvárásaidnak tökéletesen.
2010. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaa. bocs mindig elirom XD FAJTATISZTÁT xd
2010. ápr. 26. 18:57
 9/14 anonim ***** válasza:

mit szólsz a border colliehoz?

[link]

tessék :p

2010. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fajtatiszta kutyák vannak menhelyen, fajtamentőknél. Az én véleményem szerint venni csak akkor kell ha szeretnék kiállításra vinni, tenyészteni, családi kedvencnek minek a papír? (de ez az én személyes véleményem, lehet nem egyet érteni)

Mint fajták nekem a skót juhász ugrott be, meg a labrador, esetleg a vizsla vagy szetter, vagy dalmata.

De ha nem akarod kiállításra vinni akkor tényleg ajánlom a fajtamentőket/menhelyeket, hihetetlen milyen gyönyörű fajtatiszta kutyákat képesek kidobni az emberek.

2010. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!