Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Min alszik a kutyátok?

Min alszik a kutyátok?

Figyelt kérdés

Nagytestű kutyánk van és elég drágának találom a neki való kutyaágyakat, amiket a kereskedésekben árulnak. Ti hogy oldjátok meg?

Lehet kapni vhol Pesten matracnak való szivacsot? Nagyobb darab, egyben levő, kemény szivacs...az jó lenne neki szerintem....


2011. aug. 31. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kerti fotelba beledobja magát, az már nem érdekli, hogy nem neki tartjuk ott :D Amúgy nem kell neki százezrekért kutyaágyat venni, egy matrac is bőven megfelel majd neki
2011. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
mért nem jó, ha a földön alszik? nálunk ott a helye, és tökéletesen meg van elégedve vele :D
2011. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy agilitys lánnyal oldottam meg.

Itt a honlapja: [link]

Ő csinált nekünk 3500 Ft-ért egy 110-es kosárba való párnát. Duplahuzatos, így a külső mosható.

2011. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi, ez az oldal jó ötlet volt, ilyet még anyukámmal vagy nagymamámmal is tudok csináltatni :-))
2011. aug. 31. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk a földön alszik jól megvan ott különben minek a kutyának ágy?
2011. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A miénk egy már nem használt lábtörlőn szokott aludni, és éjszaka, ha olyan kedve van bejön az ágy alá, ott van egy kis kuckója, pl.: használt, régi, ronda nadrág, amire feküdhet, meg gumicsontok és játékok :)
2011. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám a földön alszik a konyhában(gondolom melege van) hűvösebb napokon az ágy alatt, néha az ágyban.
2011. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek nagytestű kutyának való kutyaágyban alszanak. Érdekes módon az utcáról összeszedett, menhelyről kihozott ideiglenes kutyáim is azonnal a legelső este rájönnek mire való :)))
2011. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
velem alszik az ágyban :D sokan hülyének néznek, de amúgy nem zavartatom magam. egyébként 2 éves roti.
2011. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha melege van kihasal a konyhakőre,amúgy meg van neki egy szivacsa,de általában az ágyam mellett a földön alszik.
2011. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!