Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A volt barátnőmnek van egy...

A volt barátnőmnek van egy yorkija és miután szakítottunk nem találkoztam a kutyussal. Fél évig éltem együtt a kutyussal és sztem nagyon kötődött hozzám. Nekem nagyon hiányzik a pici de az a kérdésem hogy szerintetek én is hiányzom neki?

Figyelt kérdés
Sokszor vigyáztam én rá egyedül, kicsi volt még amikor hozzánk került. A gazdija nem hajlandó szóba állni velem így nem tudom megkérdezni sem...
2011. márc. 17. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
A kutya könnyen felejt.
2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 IGCM ***** válasza:
86%

Azért ezt nem mondanám....nem felejt könnyen ez hülyeség.

Tuti emlékszik rád és ha meglátna akkor rohanna oda!

De ő nem ember hanem kutya nem fog raktad merengeni :D

De ha valamiféle szagmintát vagy olyan szituációba csöppen ami veled volt kapcsolatos akkor tuti eszébe jutsz.

2011. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem biztosan hiányzol neki!A yorkik nagyon érzékenyek.Nekem volt egy, kaptam a barátnőmtől és szegényke depressziós is lett, pedig imádtuk ő volt a család mindene és iyg is 3-4 hónap kellett, mig jól éreztemagát. A barátnőm messze lakott tőlünk és a lakása miatt nem tarthatta meg a kutyust. De arról is lehet hallani, ha a kutyáknak meghal a gazdiuk, vagy aki közel állt hozzájuk, az őket is megviselik. Pedig ők nincsenek a halállal tisztában csak a hiány az amit éreznek a személy iránt!Érdekes, de a kutyáknak vannak érzelmeik.

Sajnálom a kapcsolatotokat, de gondolom neked nem csak a kutya hiányzik....

2011. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, borzasztóan hiányzik a gazdiasszony is, de ez nem az a témakör. A szerelem már csak ilyen. Köszönöm a válaszokat Nektek.

És várom a további válaszokat azoktól akiknek van vmi véleménye, tapasztalata...

2011. márc. 17. 19:15
 5/13 Csurmi ***** válasza:
100%
És a volt barátnőd jól bánik a kutyussal? Kit szeretett jobban a yorkie?
2011. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát a volt barátnőm volt vele több időt, és rendesen gondját viselte/viseli. Iszonyatosan boldognak láttam ha a kiskutyussal van. De ugyanakkor én is napiszinten foglalkoztam a kutyussal, együtt fürösztöttük, sétáltattuk szinte mindent megosztottunk. Mindemellett azt mondom hogy a kutya őt szereti jobban mert mégis csak a gazdája. És ez szerintem a volt páromnak is sokat jelentett, h mégis csak ő a gazdája.
2011. márc. 17. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Biztosan örülne neked, ha meglátna:)

Nem gondoltál rá, hogy kellene egy saját kutya?:)

2011. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Szia! Remélem nem az én volt barátom vagy, de azért válaszolok...

4 yorkim van. Hamar felejtenek. 3-6 hónap után:

Ha már nagy korában voltál vele fél évet, akkor valószínű emlékszik rád, de csak annyira örülne neked mint a szomszéd néninek, postásnak, barátoknak, ilyenek... Ha például 6-8 hetes korától töltöttél vele fél évet, nagyon nagy sansz van rá, hogy meg se ismerne, esetleg 1-1 adott szituációban, ami emlékezteti a múltra (Dejavu-t kellene előidézned, de ha a lány szóba sem áll veled, kizárt sztem).

2011. márc. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, milyen mély volt a kapcsolat...
2011. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon jól megvoltam a kutyival, amikor a párommal feküdtünk az ágyba akkor is vagy hozzám bújt oda vagy hozzá, ezzel azt akarom mondani h szerintem minket kettőnket érzett gazdájának.(az előzőkben azt irtam h inkább a volt páromat, de jobban belegondolva minkettönket)

Volt h én értem rá vele játszani és akkor egyfolytába hozta a kis játékát, letette és kérlelt a szemével h foglalkozzak vele...

2011. márc. 21. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!