Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet kb. egy...

Mennyibe kerülhet kb. egy Kínai Kopaszkutya?

Figyelt kérdés
Ballagási pénzemből szeretnék azt venni, akinek van ilyen kutyusa, vagy tudja az légyszíves segítsen nekem. Köszönöm.
2009. ápr. 19. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Érdemes tenyésztőtől venni, nem egy ismimet átvertek már szapik- meztelennek meztelen volt a kutya, csak tacskó formájú.Az én kutyim nagyon jó származású, deer tipusú meztelen, Ő ajándékba volt tenyésztőtől, ivartalanítva; rossz fogak miatt. Most 4éves, gyönyörű, bűbáj eb,néha van ennek a tenyésztőnek ajándék kutyija;3hónappal ezelőtt is kérdezte nem-e kell egy félheréjű fiúcska. Egyébként 60-200ezerig vesztegetik őket. Ha kíváncsi vagy a részletekre p.ü.-ben szivesen tájékoztathatlak
2009. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Én most kerestem a neten, hátha tudok segíteni. 40-50ezer ft-ért találtam kínai kopaszkutyákat. Szerintem ennél még sokkal drágábban is vannak, de olcsóbban is lehet hogy tudnál szerezni. Remélem segítettem
2009. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

persze vehetsz olcsóbban csak akkor majd a dokinál hagyod azt a 40-50zer forintot amit megspóroltál az elején!


És mond a ballagási pénzed kitart majd a további tartására is? oltások, etetés, egyéb költségek?

2009. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kérdésemre válaszolóknak.

Tulajdonképpen az a helyzet hogy a barátnőm miatt raktam fel a kérdést, mert ő szeretne ilyen fajta kutyust.

Most még csak 7.-be járunk, és nem tudom hogy mennyi pénzt fog kapni bnőm ballagására, és hogy az a bizonyos összeg meddig lesz elég a kutyus tartásához, neveléséhez.

De az biztos, egyszer el fog fogyni.):

2009. ápr. 21. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Kb 100-200 ezer között, mert ritka. Egyébként nem tudnék nála jobb háziállatot mondni. Én személy szerint utálom a kutyaszőrt és a kutyaszagot... ideális ha Te is így gondolod
2009. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drága, mivel ritka kutyafajta.
2012. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ilyen kutyánk legyen gyűjteni kell rá a pénzt!
2012. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!