Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy gondozod az amstaff-od?

Hogy gondozod az amstaff-od?

Figyelt kérdés
Mivel eteted,hogy edzed.... ?
2011. szept. 1. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem vok amstaff gazdi, de itt leírják:

[link]

2011. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi,de Én per pill saját tapasztalatra gondolok.
2011. szept. 1. 15:02
 3/21 Tyler913 ***** válasza:
6 honapos mult,egyelore Dog Chow-t kap,nemsokara atallunk Orijen-re.Edzeni nem szoktam,eleg neki,amennyit labdazunk ill. amit a tobbi kutyaval jatszik.
2011. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy akinek van : Hol,vetted?Mennyibe került?
2011. szept. 1. 15:42
 5/21 anonim ***** válasza:

Minőségi táppal kell etetni.Sportolást azt 1 éves koruk után szokták,lehet vele huzatni (nekem amsatffom van)

Vagy a gumin lógni :)

2011. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Tyler913 ***** válasza:
En a Horcsogfalvi Kennelbol vettem.Az ara nem lenyeg (annyit mondok,nem volt olcso,de megerte).
2011. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát lehet,hogy neked nem lényeg :D


De azért Én nem fogok tudni kiadni érte 60-150.000.-

2011. szept. 1. 21:33
 8/21 Tyler913 ***** válasza:
Akkor ne vegyel.Ha ilyen kutya kell,vedd tudomasul,hogy ennyi az ara,esetleg fogadj orokbe az amstaffrescue-tol.Olcso szaporitos keverekkel nagyon megszivhatod,foleg ezzel a fajtanal.Amugy hogyja a kutya arara sincs meg a penz,mibol eteted majd?
2011. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem azért,de nem hinném,hogy annyival több egy törzskönyves mint egy sima akinek a szülei törzskönyvesek.Olyan is van ,hogyha törzskönyvel kérem akkor + súlyos 10.000-ek ...nem hinném,hogy ,,holmi papír" megér ennyit.


Volt már a családban staff,nem tenyésztőtől és a gyerek még a seggében is turkálhatott volna akkor is őt védte mindenki előtt.


Mitől is lenne amúgy különb egy olyan staff akit örökbe fogadhatok és ,,szaporítótól" lett kimentve?Nah erre agy nekem valami épp értelem választ.


Nem azt mondom,hogy ,,nincs rá" pénzem!Most elég hülyén fog hangzani ,de egy kutyáért nem adok ki 100ezreket.


Elhiheted,hogy lenne mindig mit ennie annak a staffnak nem éheztetném.

2011. szept. 1. 22:42
 10/21 Tyler913 ***** válasza:

"Nem azért,de nem hinném,hogy annyival több egy törzskönyves mint egy sima akinek a szülei törzskönyvesek.Olyan is van ,hogyha törzskönyvel kérem akkor + súlyos 10.000-ek ...nem hinném,hogy ,,holmi papír" megér ennyit."


De,annyival jobb.Ahol a szulok torzskonyvesek,de a kolyok nem,ott szaporitorol beszelunk,es az illeto sumakol valamit.Vagy megse TK-sal paroztatott,vagy egyeb oka van,de egy torzskonyv MEOE tagoknak kokemeny 5500 Ft.Hol beszelunk sulyos tizezrekrol? Az,hogy a torzskonyv dragitja meg a kutyat,tipikus szaporitos kamuduma.Aki ilyennel jon,az jo esellyel sporolt valamin,es nem rendes tenyeszto.A "holmi papir" meg igazolja,hogy a kutyam tenyleg amstaff,es nem csupan annak nez ki.Visszakovetheto,kik az osei,egeszseges-e a vervonal,stb.


"Volt már a családban staff,nem tenyésztőtől és a gyerek még a seggében is turkálhatott volna akkor is őt védte mindenki előtt."


Igen,lehet.Szaporitotol vett kutya is lehet egeszseges,itt csupan az eselyekrol van szo.Ezugyben olvasgasd ezt a topicot:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2131493-kinek..


"Mitől is lenne amúgy különb egy olyan staff akit örökbe fogadhatok és ,,szaporítótól" lett kimentve?Nah erre agy nekem valami épp értelem választ."


Nagyon egyszeru: mert akkor a penzeddel nem a szaporitot tamogatod,es mivel altalaban a profitert csinaljak,ha a nyakukon maradnak a kiskutyak,jo esellyel felhagynak a szaporitassal.Es ha mar nem akarsz penzt kolteni tenyesztos kutyara,inkabb ments meg egy eletet a menhelyrol.Ezt en igy erzem korrektnek.


"Nem azt mondom,hogy ,,nincs rá" pénzem!Most elég hülyén fog hangzani ,de egy kutyáért nem adok ki 100ezreket."


Na latod,ez a baj.A geped,amin ezt bepotyogod,mennyibe kerult?

2011. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!