Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyi időnek kell eltelnie...

Menyi időnek kell eltelnie fedezés után, hogy a kankutya újra párosodjon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
:( nagyüzem van?
2009. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Brrr... Szaporítasz kedves? Mert ha tenyésztő lennél ezt biztosan tudnád...
2009. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Tudatlanságodból ítélve nem vagy tenyésztő. Ebben az esetben nem új fedezést, hanem ivartalanítást javaslok.
2009. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves "ivartalanító" valahol el kell kezdeni.és a kezdő a rutinos,tapasztalt okostól tanul,azért kérdez!De ez nem TE vagy!Tartsd meg titkod!
2009. ápr. 19. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:

A kutyádnak vannak eredményei? Mármint kiállításon. És Tk-s???

Milyen fajta?

2009. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalább 12 órának kell eltelnie, de jobb ha vársz vele 24-et. Akkor már biztos a dolog.
2009. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi közötök van hozzá????? Már megint a hülye berögzültségetek istenem, a kérdésre kéne válaszolni!!

Egyébként utolsónál a pont!

2009. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

péládul annyi közünk van hozzá hogy nekem kell nézni a menhelyen h nap mint nap újjabb kutya kerül be mert ilyen tudatlan felelőtlen "gazdák"nak állandóan szaporíthatnékjuk van!

szerintetek nem kéne végre a tenyésztőkre bízni a dolgot?

én sem bízom az asztalos munkát egy sebészre!

2009. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valahol el kell kezdeni ez igaz...DE NEM ITT!


Az alapvető élettani jellemzőket illene tudni hozzá, és még sokkal többet is. Nem menet közben kell "okosoktól" tanulni ahogyan írod, hanem előtte kellett volna!

2009. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Habár okosabb nem lettem azért köszönöm a véleményeket.Egyébként én csak a kant adtam,cserébe 1kölyökér.Akinek már megvan a gazdija.Kedves "menhelyes" valahol igazad van,de megnyugtatlak azért mert nem tudok mindent ott vagyok a szeren!az én kutyáim jobban élnek mint néhány ember.Emelet még foglalkozom is velük!nem csak úgy vannak a világba.
2009. ápr. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!