Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben változik a kankutya ha...

Miben változik a kankutya ha ivartalanítják? 7 hónapos Kuvaszról van szó. Úgy értem, hogy nagyobbra nő, hamisabb lessz vagy nem csavarog el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A természete megmarad, csak nem fog csavarogni (szukák után rohangálni), jelölgetni és nem akar majd meghágni semmit.
2010. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A jelleme attól függően fog alakulni, hogy mit örökölt,hogyan neveled. Azaz csakúgy magától nem lesz hamis.

Az ivartalanitással, főleg ha 1 éves kora körül van, akkor nyugodtabb lesz, nem fog tüzelő szukák után elcsavarogni, hisztizni, kezelhetőbb lesz. Idegen kanokkal nem valószinű, hogy agressziv lesz (területen kivül). Ettől egyébként ugyanúgy fog házat őrizni.

Igy még tüzelő szukával sem tudják elcsábitani, ha vki beakarna törni, vagy elakarják lopni a kutyát-mert ilyenre is hallottam példát!

2010. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is kuvaszaim vannak.6!!:) Grat a valasztasodhoz!
2010. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát,mindegyik hasznos volt számomra.
2010. jan. 13. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!