Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 éves havanese kankutya...

EŐ kérdése:

5 éves havanese kankutya lakásban tartott, bepisil . Kaki nincs.4-szeri levitel után is előfordul,4 óránál tovább nem bírja ki. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
8 hetes korátol 10 órát egyedül volt, de idén januártól vele vagyok egész nap. Változás nincs. 5 évig egy helyet használt újabban viszont máshol is jelöl.
2011. máj. 5. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Dokival megvizsgáltattad, hogy nem szervi baj okozza ezt? nem cukorbeteg? (nem nasiztatod? mit kap enni?) néztek neki vérképet? Nincs hugykövessége?

Először ezeket kéne kizárni és utána lehet továbblépni.

2011. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Bocs,nem egészen értem,minek kellett kutya,ha napi 10 órát egyedül volt minden nap.

Tönkre is mehetett a veséje,gratulálok!

2011. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de segítséget kértem!
2011. máj. 5. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

És szerinted látatlanban ki tud segíteni?

Első körben el kéne vinni orvoshoz,hogy kizárja az esetleges szervi problémákat,betegségeket.

2011. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!