Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyám augusztus...

Németjuhász kutyám augusztus 19-én pároztattam fel hogyan tudom kiszámolni mikor várható a fialás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utána olvasol, és kitanulod az állattenyésztést.
2011. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Október 26-ra biztos meglesz, de valószínüleg elöbb, akár 20-án is.
2011. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem bántásból mondom, de nagyon siralmas az állomány. Jobban jártatok volna, ha vesztek egy jó kiskutyát. Ráadásul a németjuhász is hajlamos a nagy alomszámra, mi lesz a többi babával?
2011. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A többi baba kutyusra már várnak a barátok csupán ajándék lesz de nagyon aranyos okos és jó házőrző szó fogadó kutya az anyuka , én családtag is egyben .
2011. szept. 3. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kutyát nem "felpároztatnak",hanem bepároztatnak.

Tanulj előbb sok mindent a témáról,aztán szaporíts.Főleg olyan fajtát,amiből százával kerülnek szebbnél szebb fiatal kutyák sintértelepekre,menhelyekre.

2011. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó, azt se tudod, meddig tart egy vemhesség, de szaporítasz... Rengeteg németjuhász és németjuci keverék vár altatásra az országban sintértelepeken, a kedves ismerőseid miért nem tudtak közülük befogadni??
2011. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2hónapig vemhesek.

de vidd el ultrahangra majd,és a megfelelő táplálásról se feledkezz meg

2011. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Plusz chipezés,oltások,féreghajtások stb.
2011. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen nincs! Most komolyan.. miért kell jelenteni a válaszomat?? Nem bírtok szembe nézni az igazsággal, hogy szar az nj állomány, és nem kell hogy a kérdező is rátegyen egy lapáttal!!??
2011. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!