Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kutyust, de nem tudjuk eldönteni, milyen legyen. Mi a tacskón vagy labradoron gondolkozunk. Mik ezeknek az előnyei/ hátrányai? Milyen más kutyát ajánlotok még ami nem túl nagy testű és nem olyan óriási a mozgásigénye mint pl.: a vizslának? Előre is köszi!
2011. szept. 4. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én azt javaslom válasszatok egy helyes keverék kutyust. ;)
2011. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a szomszédomba van egy labrador, előnye : nagyon okos, intelligens, könnyen kezelhető, gyorsan tanul.

Tacsi előnye, hogy nem sok helyet foglal és enni se eszik annyit, mint egy labi, viszont elég sokat ás...

Amúgy a vizsla képes egész nap a kanapén is dögleni, ha olyanja van:D

2011. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
inkább fogadj örökbe menhelyről!hálás lesz érte:)
2011. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

a tacskó jó sztem, ha vizsla akkor szuka! kezelhetőbb! ha házba be engeditek akkor pláne tacskó.

Haver a kaukázusit is be engedte régebben és az biza a helyére ha letelepedett nem nagyon akart kimenni, a kényelem az kényelem.

2011. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
golden retriever
2011. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

A tacskó nagyon cuki kutyus!:D Nekem is volt anno 2olyan kutyám.:)

Itt leírnak mindent a tacskóról.:D

[link]


A labrador is fain kutya.:D

[link]


Nem tudom, h milyen kutya fajták jöhetnek még szoba, és azt se tudom h lakásba akarod vagy kertbe!

Majd írd le aztán én is leírom amit tudok róluk.:D

Amúgy itt nézd meg a kiskutyákat:

[link]


Vizsla:

Sok vizsla faj él a földön, és azt se tom h milyent akarsz!:D

Tessék itt a fajták:

[link]

2011. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézzetek szét menhelyek honlapjain, vagy látogassatok el néhányba. Ott tudnak ajánlani az igényeiteknek megfelelő kutyust. Itt is van pár, ezek pont labrador retriverek: [link]

[link]


De itt kedvedre válogathatsz, és be is állíthatod a keresési feltételeket: [link]

2011. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kertes házban laktok? Ezt azért fontos lenne tudni a tanácshoz...
2011. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Doruss ***** válasza:
100%

Lakásban akarjátok tartani?

A tacsi jó választás lenne, annak nem annyira nagy a mozgásigénye. A labradornak viszont igen, és ha nem elégíted ki a mozgásigényét, hajlamos lehet az elhízásra.

A vizsla elég alkalmazkodó, de játékos és energikus kutya, nagyobb a mozgásigénye.

Szerintem neked mindenképpen kisebb testű kéne. Kis mozgásigényű kutyákat kereshetsz neten is.

2011. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Húha, jó sokan írtatok :) köszi a válaszokat. Most mazsolázgatok abból, amit írtatok :D
2011. szept. 4. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!