Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlfűteném a kutyaházat?

Túlfűteném a kutyaházat?

Figyelt kérdés
Új háza van a kutyámnak,de nem tudom,tegyek-e rá valamit.Minden oldalán kb. 2.5cm a szigetelés(felül és alul is)de viszont majdnem 2kutya is elfér benne,annyival szélesebb.és szeretnék az ajtajára is valamit,leginkább hőfüggönyt,mert a sima szőnyegen nem lát ki,és letépi.nem fülledne be nagyon?
2011. szept. 4. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a kutyus biztos nem fog megfázni!!!
2011. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
inkább vidd be a házba
2011. szept. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám is volt kint. Rövid szőrű. Teljesen hőszigetelt a háza, és neki is volt fent az ajtaján lengő ajtó.

Hidd el nem fog ,,beizzadni" a kutyád mert hogy izzadni nem képes a kutya....

Viszont én nem hagynék hézagokat a függönyön, mert ha éppen viharos szél süvít, és szakad az eső, akkor jól be fog neki esni, és olyan lesz mintha kint állna az esőben.

Ha melegebb szárazabb idő van akkor fel kell neki hajtani, és ha esősebb akkor leengedni. De még akkor se tudod túl fűteni, és ahányszor csak ki és bemegy a kutya annyiszor megy be a levegő is neki, tehát légmentesen nem tudod lezárni.


Én kutyimnak még hőfúvó is volt bent. Amikor elérte a beállított hőfokot, akkor kikapcsolt.

2011. szept. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A hőfüggöny a legjobb megoldás, az én kutyusomnak is hőfüggönye van! A kutyám tök meleg házban él egész télen, szalmát rakok bele neki, természetesen szigetelt a ház, + hőfüggöny. Én a SINB Kutyakennelnél vettem a hőfüggönyt, nagyon jó és minőségi termék, csak ajánlani tudom.
2011. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

sajnos a házba nem jöhet be.apuék nem engedik.

tavaly is csak sunyiban volt benn,de csak akkor mikor -15fok vagy annál hidegebb volt!

az egyik kutyaház készítő oldalon azt olvastam hogy az alján 5-10cm-es hézagot kell hagyni,hogy ne szoruljon benn a levegő.

éppen ma vettem a fressnapf-ban,de majd később szerelem fel,egyenlőre még jó idő van.

2011. szept. 10. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!