Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelbe milyen kutyát?

Panelbe milyen kutyát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 20:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

pontosítok:

*akkor is csak valami kistestűt

Eleve nem tetszik az ötlet, hogy panelba kutyát, én is imádom a kutyákat, de amíg panelban laktunk kibírtam, hogy nem volt. Volt helyette tengerimalac meg hörcsög.

2011. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akármilyen kutya (kivéve az ilyen patkányméretűek de talán még azok se) bármennyire élvezné azt hogy egy luykban kell élnie. Nekem bichon havanese-em van és sokkal jobban szeret kint lenni az udvaron mint bent a házban, pedi nem kis házunk van. Imád futkározni, a keverék kutyámmal játszani és ha az utcán "akció" van akkor gyorsan fut ugatni. Egy panel kutya hol ugathatna szabadon, nem lát semmit, a fontos utcán történő dolgokat.
2011. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Whippet, de csak abban az esetben, ha legalább napi 2x tud futni és legalább fél órát, de azt intenzíven.

Nekem is whippetem van, reggel 1 órás futás/játék, este szintén egy órás futás/játék, közte egy séta, és az egész napot végig alussza.

De ilyen kutyát tényleg csak akkor szabad venni, ha van rá lehetősége az embernek, hogy szabadon futassa, a séta nem elég neki!! Ha nem futhat, majd fut a lakásba, és azt a szomszédok nem sokáig tűrnék!

2011. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%
Havanese:-) Ez a fajta csak lakásban tartható. A mozgásigénye nagyon nagy, uh napi 4 séta és az egyik legyen hosszú, ahol kijátszhatja magát..
2011. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!