Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent ha a kutyám lepisil?

Mit jelent ha a kutyám lepisil?

Figyelt kérdés
Egyik barátomhoz felvittem az én kutyám , mindketten kanok és ugatták egymást meg morogtak , ezt eljátszották 2x amíg az én kutyámat lerendeztem ,hogy jól viselkedjen , leültem a székbe és azt érzem , mintha vmi ablaktisztítóval a lábamra fújtak volna, és amikor néztem az a kutyám pisije volt , teljesen ledöbbentem mert soha nem csinált még ilyet ,egy 4 éves kis testű kutyáról van szó . Az volt az első gondolatom ,hogy azért pisilt le ,mert félt a másik kutyától , de én nem ilyennek ismerem a kutyám , azért sem , mert a kutyasétáltatóba már félnek tőle a kutyák ,mert minden kant megtámad , lehet az 2 méter is , mindig ugat , harapna, támad . Vagy azért pisilt le ,mert megjelölt a másik kutya előtt ,hogy az övé vagyok ? Ezt is hallottam már . Vagy teljesen más oka volt ? Lehet véletlenül ?
2011. szept. 5. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek több gazdit, akik szerint az nem gáz, ha emberekre pisil a kutyájuk, csak nekik az se gáz, hogy nem tudják visszahívni, meg hogy nem tudják elvenni tőle a labdtá, meg ilyen kis egyéb apróságok sem.
2011. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet én is ilyen gazdival beszéltem . De akkor azt mondjátok min változtassak ,hogy ez ne forduljon elő .
2011. szept. 8. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!