Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobb, ha nem mondom meg...

Jobb, ha nem mondom meg senkinek, hogy mennyiért vettem a kutyám?

Figyelt kérdés

Már kérdezték páran, és van aki kutyás, és teljesen megértette, hogy ilyen drágán vettem jó tenyésztőtől, de, van aki "úúúristen, ennyit fizetni egy KUTYÁÉRT???!"

De, ha valami drága autót, TV-t vettem volna, akkor megértenék ezek az emberek, hogy igen, ennyi egy jó Tv, vagy autó.

De, sokan ájuldoznak, hogy mennyiért vettem.

Úgy látszik ez olyan kérdés, amire nem szabad válaszolni?


2011. szept. 5. 17:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
az nem drága. van aki 100 ezren fölül adja (persze nem törzskönyvesre értem). mi 40-et fizettünk érte.és még ráadásul a miénk keverék, és a legszemtelenebb kutyák közé tartozik:)
2011. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
A 80ezer nem drága, az én lovam csikó korában ért 2 millát. (Pedig az etetése pénzben havonta alig több, mint egy nagy testű kutyáé.) Mondjuk én sem adnék ki annyit kutyáért, de ezt még meg is értem. Én azt szoktam egy kicsit furcsállni, ha valaki macskát vesz ennyiért.
2011. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Nekem csak ingyenkutyáim-macskáim vannak(mentettek), de szivesebben kuporgatnék százezreket állatokra...

Ne mondd el nekik, mert csak magadat idegesited fel a reakciókon. Manapság már a szülésért is 100-200ezret KELL fizetni, az mégis olyan természetes mindenkinek. Pedig még csak a gyereket sem ök adják :D

2011. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, tőlem ezt soha senki nem kérdezte meg. De nem hiszem, hogy megmondanám, senki ne turkáljon a pénztárcámban.
2011. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A 80 tényleg nem drága. Ezt az egészet csak azok nem értik meg, akiknek szaporítótól van kutyájuk, vagy azok, akik tudatlanok vagy állhatatosak a dologgal szemben.
2011. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ismerősom 500ezerér vette..de ő dicsekszik is vele.
2011. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Én főleg olyan kutyás társaságba járok, akik tisztában vannak a törzskönyves kutya árával.
2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Akiteki ***** válasza:

Ne mondd meg.

Ha megy valaki hozzád, akkor végigkérdezi a lakásban a bútorok meg a tv árát is? Esetleg, hogy mennyiért vetted a húst a vasárnapi rántott csirkéhez? Mi köze hozzá bárkinek?

2011. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki megkérdezi én megmondom neki, persze nem minden embernek az utcán. Aki kutyás megérti, aki nem az hülyének néz. Én meg teszek rá. A miért ennyi pénzed kérdésre meg nem is szoktam válaszolni. Semmi köze hozzá senkinek, hogy simán kifizetek 100ezret vagy többet egy kutyáért vagy spórolnom kell hozzá. Pont tegnap előtt voltak nálunk apuék, néztem apuval kutyákat, amire azt mondtam, hogy megvenném 130 000ft volt. Kinek mi a fontos, egyértelműen azért fog pénzt adni. Párom pl a kacsákért van oda, ő azokért képes kiadni elég sok pénzt és nézegetjük őket, én nem szólok bele ebbe, ő nem szól bele a kutyákba. Én előbb adnék több 100ezret egy kutyáért, mint akár csak 3000ft-ot egy kacsáért. Párom megérti, anyósomék nem:)
2011. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a fontos. nekem pl. sosem kéne 1 milláért Tv, van akinek ez a fejlövése, van aki a drága sportkocsikat szereti, vagy a bélyegeket. Az én kutyám 1500 eu volt, és pont a múltkor vettem neki egy nagyon szuper láncnyakörvet 25 ezerért:))))) Ez nem elitélendő. Most pl. van egy kutya, amibe szerelmes vagyok 7 hónapja, és nyaggatom a tenyésztőjét, hogy ő kell nekem:) Hát neki is lesz biztos ára, de megvalósulna az álom:)))) Viszont sima járókelőknek semmi köze hozzá, hogy az az adott kutya mennyibe kerül.
2011. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!