Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom feldolgozni...

Hogyan tudom feldolgozni kiskutyám elvesztését? 10 hetes volt

Figyelt kérdés

ma este egyik kis spicc kis kutyánkat el ütötte a kocsi!!!!!10 hetes volt!Mini méretű!ő volt akivel mindig babáztam:(mindig várt!Egy hülye barom gyorsan ment és elütötte!Sajnos kint voltam a teraszoncsak azt nem vettem észre hogy ő meg kibujt a keritésen!Mindig akkor jöhettek ki az udvarra mikor kint voltunk mert a keritésen ő még kibirt bujni!!!!És halottam hogy valami nyekken,már tudtam hogy ő mert a hang kintről jött pont mikor egy kocsi gyorsan el hajtott az udvarunk előtt!!!!!


Borzasztó érzés volt mikor megláttam!!!!Végig abban reménykedtem hátha csak a nagykutyánk rálépett azért nyekkentett egyet!De mikor megláttam:((((Borzasztó volt!!!!!!!!!!!!!!!!


Ő volt a kisbabám!!!Hihetetlenül fáj!Probáltuk megkeresni kivolt,mert csak aztláttam hogy szürke kocsi volt,és járkáltunk kocsival ki lehetett de nem ismertem fel egyik olyansmi kocsit sem!!!!!!!


Már csak 8 kutyánk van:(((((((((((((((((((((((((((((


az a legrosszabb hogy nem hinném hogy nemlátt a hófehér kiskutyát.....Szerintem direkt ütötte el!


2009. jún. 30. 00:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elsem tudom képzelni ezt hogyan fogom feldolgozni!az a legrosszabb hogy soha többé nem láthatom!!!!!!!!!!!!!Soha többé nem tarthatom a karomban:(
2009. jún. 30. 00:06
 2/23 A kérdező kommentje:

ő volt az én kislányom!amugy nellikének hivták:(


mert még nem sikerült a teherbeesés sem!!!Most olyan szerencsétlennek érzem magam!

2009. jún. 30. 00:07
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem:S ezen csak az idő segíthet, amúgy teljesen megértelek. az én drága Westiem 15 évesen halt meg két hete és még mindig nem találom a helyem:((
2009. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak, biztosan nagyon nehéz lesz, de a többi kutyádban továbbra is örömödet lelheted, az ő szeretetük majd biztosan segít átvészelni ezen az időszakon

Amikor kisebb voltam volt egy macskám akit nagyon szerettem. Egyszer kint voltunk az utcán, a macska a kezemben és egyszercsak kiugrott a karjaimból és át akart szaladni az úton. Sajnos épp jött egy kocsi és elütötte. A szemem előtt. Rögtön szörnyet halt. Szörnyű volt. Tudom mit érzel.

2009. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen ez borzasztó!!!Van még 8 kutyánk.. mindig kutyák között nőttem fel és nemtudom megvigasztalni magam hiába van még kutyánk ... Nagyon fáj. ővolt a mindenem!!Mikor megláttam hogy csak ő az ,ezért nyösszentett,hát orditottam!!!!!!

Folyamatosan bőgök.....egész vagonom odaadnám ha visszatudnám őt hozni!

2009. jún. 30. 00:12
 6/23 A kérdező kommentje:
arról nem is beszélve hogy már összesen volt vagy 20 macskánk,kövesút melett lakunk mindig 100al mennek a kocsik ,és mindig el ütték,őedig estére bezártam őkelmüket!!!!Többet macska sem kell mert sosem maradtak meg!!!!:((((Ugy idegesit ha jobban figyeltem volna rá......ráadásúl kint voltam:(
2009. jún. 30. 00:14
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

hát nem is tudom mit írjak.Első benyomás:részvétem,de tényleg.sajna jobb ha megbarátkozol a gondolattal hogy előbb-utóbb sajna mindegyik kimúlik,ez ellen nem tudsz mit tenni,és azzal akkor hogy fogsz megbirkózni....

Második:komoly ez a kérdés?Kicsit valószínűtlennek tartom,hogy a 20 macska után a 9 kutyából egyet elütnek és valaki ennyire a padlón legyen,meg ez hogy ő volt a babád....na ne

2009. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
azért nem szabad ennyire túlzásokba esni.Én is mindig kutyák közt nőttem fel,szörnyű volt akármelyik halála.De azért egy állattal gyerekként bánni,mint egy ember csecsemőjével...jól bőgd ki magad,majd az idő segít.....
2009. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

utólsó!van neked szíved?hogy irhatsz olyat hogy mindegyik kimúlik egyszer?és hogy ennyi kutyám van ennyire badlón vagyok ezért nem igaz a kérdés hanem kamu?Te normális vagy?inkább ne irtál volna ide!!!!!űű


Tudod igen van ilyen hogy 20 macskám volt összesen nem 10 éves vagyok!!!!!Nem egyszerre volt 20!!!!!!!!És mind nagyon fájt képzeld el!!!!!!!4És a kéréds nem kamumert nem ilyen kérdésel kamuznék!!!!!!!!!!


És nekünk lassan 3 éve nemjön össze a gyerek engem kezelnek,és igen ő volt a kisbabám!

2009. jún. 30. 00:31
 10/23 A kérdező kommentje:
utolsó nem neked szólt,hanem a 00:28-nak!
2009. jún. 30. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!