Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff (Bővebben lent )?

Amstaff (Bővebben lent )?

Figyelt kérdés
Amstaff kutyám van és már nagyon okos meg minden. és azt nem tudom h tanitsam meg neki hogy ha valakire ugason v támadjon most nem azt akarom hogy egyen meg mindenkit meg minden de itt ahol élek elég sok "Olyan" ember él. De már néha ugat rájuk ha mondom neki h fogd meg meg ilyenek?
2011. szept. 7. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
keress fel egy jó kutyaiskolát, ez olyasmi, amit nem lehet otthon (egyedül) megtanítani!
2011. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az örzővédőzést, ahhoz h a kutyád ne tépje szét azt akitől meg kéne védenie, csak egy iskolában kiképzők tudják megtanítani. az ilyennel való otthoni babrálás általában azzal jár h ha a kutya támad, mert te helyeselted, megdícsérted az agressziv megmozdulásait, nem fogod tudni leszedni az áldozatról. főleg ha egy amstaff ráfog.

csak 100%ig engedelmes kutyával szoktak elkezdeni öv-zni mert csak az biztosítja h vissza is tudod hivni, mielőtt kárt tenne a másik emberben.

a másik pedig h emberre uszitani a kutyát törvénybe ütközik.

2011. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


De a legjobb a kutyasuli.:D

2011. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is staffordom van és kutyasuliba járunk engedelmes és őrző védő órákra egyaránt.Otthon egyáltalán nem szabad ezzel játszani, akkor csak csibészeled a kutyád, aminek súlyos következményei lehetnek.Én csak szakértő bevonásával tanítanám.
2011. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!