Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány trükköt tud a kutyusotok?...

Hány trükköt tud a kutyusotok? A fajtáját is írjátok oda légyszi.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tud, de azt nagyon:

Döglik, parancsszóra, de azt nagyon.

Fajtiszta korcs 10 éves

2011. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 skarma ***** válasza:
Mi számít trükknek? Én nem tartom számon, mit tud a kutyám, mert sok mindent meg ugyanúgy nem tud, de nem ezért meg azért szeretem, hanem csak mert. :) Egyébként mudi
2011. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, az egyik az semmit. A másik az egy kis keverék, ő tud pacsit adni, pitizni, gurulni, kúszni, ugrani, "sétálni", "szégyellni magát", "gyerevisszát", "lábhozt", ült, "feksziket", ló lába elől menekülést (=D).
2011. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Háát.. 3 vizsla kutyánk van. egyet nagynehezen megtanítottam ülni, feküdni, gurulni, pacsit adni, pitizni, ugatni, elfutni, megtámadni másokat de ez sokszor nem megy, csak áll olyankor mint aki azt se tudja mi van :D
2011. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szálkásszőrű tacskóm parancsszóra ül, fekszik, ugat, ugrik, megkeres és visszahoz dolgokat. 7 éves és szuka. :)
2011. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ül, fekszik, gyere, marad, kérjél, keress, kerül (engem), hopp, ugrik kézkarikát, lábkarikát, kézfelett, lábfelett, country, szlalom láb között, lassan(sétánál), láb alatt kúszás után átugrik, forog, hátrál, láb alatt tipeg előre ill. hátra is éés asszem ennyi, 1 éve tanítom, 4 éves korában kezdtem tanítgatni, már egy 5 éwes kan westie.
2011. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1,5 éves staffordunk van.

Tudja: gyere ide, marad, ül, fekszik, fordul ( ezeket távolból és csak kézjelre is ),helyedre, föl, pacsit, láb alatt átbújik, megkeres, visszahoz.


Jó lenne több dologra megtanítani, olyan jó érzés, mikor egy új dolog megy neki.

2011. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huha azigen utolsó. :) Nekem egy éves havanesem van ezeket tudja még: fekszik, pitizik, marad, hozzám, szégelli magát, pacsi. Az ült még keveri a fekszikkel, pont ma kezdtem el neki tanítani(innen jutott eszembe a kérdés) már 5 perc után tudta de azért még gyakorolni kell, mert még sokszor lefekszik ha ülnie kellene. :D Neki inkább az a "különlegessége", hogy érti amit mondok neki, pl. mikor nem eszi a kajáját akkor mondom neki hogy egyed vagy a másik kutya megeszi. Erre azonnal odarohan. Vagy ha kérdem tőle hogy menjünk egyből megy az ajtó fele, vagy ha azt kérdem hol a póráz ilyenek van egy pár.
2011. szept. 7. 18:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előtti.
2011. szept. 7. 18:27
 10/13 anonim ***** válasza:
gyere,marad,ül, fekszik, ad pacsit, ezt nemtom h hivják de mikor állok és előre tartom a kezem és mondom neki, hogy hopp akkor felugrik és belerakja a mancsát a kezembe mintha belecsapna.:D szval értitek, mikor mondom neki, hogy most megyünk a helyedre rögtön bemegy(kennelben alszik), meg azt is hogy hova a kapja a kaját ennyi azt hiszem, de azért még gyakorolgatni kell őket, mert van amikor makacskodik és nincs kedve akkor nem csinál semmit és már szinte könyörgök neki.:D meg van amikor ő csak úgy magától ad egy pacsit.xD am Szibériai Husky.:)
2011. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!