Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusotok szokott kaját...

A kutyusotok szokott kaját kunyerálni?

Figyelt kérdés
Ha az asztalnál ültök és esztek, ha igen akkor adtok?:)
2011. aug. 30. 13:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Az én kutyám kinti:D

De kint is van asztal amikor ott kajálok akkor adok neki belőle!:D

2011. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
Nekem régen, amikor pici volt a kutyám, bent lakott a házban, ebédkor mindig leült a padlóra, és az alapjáraton mozgékony kutyus, mozdulatlanul várt a kajára, bociszemmel,farokcsóválva.Nem bírtunk neki ellenállni. :)
2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik rendszeresen bepróbálkozik, a másik már megtanulta mi a rend.

Nem, nem kapnak, és el is vannak küldve onnan.

2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha oda mer jönni, elzavarom.
2011. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
56%

az enyémek is kintiek, de ha jó idő van, nyitva van a konyhaajtó és bejöhetnek...


csendben leülnek és várnak, amikor végeztem, a maradékot megkaphatják.:)


én vagyok a főnök, én eszem először.:D

(érdekes, apám meg állandóan eteti kajálás közben a legjobb falatokkal, hiába mondom, hogy nem tesz jót, rá nem hallgat és kunyerál is...)

2011. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
nálunk is. ha már hallja a tányércsörömpölést vagy akármit, már ott ül az asztal előtt. a szüleim mindig szoktak neki adni kaját, de én mindig elzavarom
2011. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én kutyám is van hogy odajön kunyerálni de egyből elzavarom,az az én kajám és én vagyok a főnök.
2011. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
Nekem kistestű palotapincsi cavalier spániel keverék kutyám van , és bent tartjuk . Amikor eszünk mindig odaül veled szembe és néz ,várja ,hogy mikor adunk neki , ha nem adunk akkor meg két lábra áll és oda teszi a melső lábait a combunkra . Próbáljuk leszoktatni róla , de nem veszi a lapot , lehet azért mert mióta nálunk van adtunk neki a kajánkból , most meg már nem lehet leszoktatni :S.
2011. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nálam sosem próbálkoznak be, de másoknál szoktak :)
2011. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
58%

szia!


Az én mudim tudja a rendet! Szép is lenne, ha kérné a kaját. El is szégyellném magam. Ő kinti kutya, de ha nagymamámnál vagyunk, ott benti eb :)). szépen lefekszik a lábamhoz, és átaludja az ebédet :)). Soha nem kapott asztaltól kaját, és nem is fog.

2011. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!