Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Viharban is kint van a kutyuso...

Viharban is kint van a kutyusotok?

Figyelt kérdés
én úgy féltem..pedig van háza is de a múltkor is nyüszített amikor villámlott.
2011. júl. 19. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Az enyém bent van, ha rossz az idő, viharban meg pláne. Pedig alapból kinti kutyus.
2011. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A mostani kutyusom kint van,kivéve ha nagyon nagy vihar van,mert akkor már fél.
2011. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Inkább hozd be! Mondjuk attól is függ hogy milyen fajta. De vigyázz mert sokkot kaphat a kutya, ha sikerűl kiszabadúllnia messzi-messzi menekülhet és soha többé nem láthatod! Velem is ez történt :( Szóval hozd be a kutyát és legyél mellette a vihar végégig
2011. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Az enyém metanult a mocsárban élni!
2011. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kint.. egyiket se zavarja
2011. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen kint van a kicsi és a nagy is , nemigazán zavarja őket a vihar.Legutóbb a kicsi még az esőbe is inkább kiment , minthogy védett helyen heverésszen....
2011. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem kint vannak csak viharban felzárom őket a teraszra!
2011. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egészen 8 hetes kora óta szoktatom a husky kiskutyámat a viharhoz és már viharban is szoktunk sétálni. A legnagyobb villámok sem zavarják, az esőt pedig még élvezi is. Most lesz 4 hónapos.(:
2011. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim kinti-bentiek. Van kint kenneljük, bent pedig fekhelyük. Ha épp olyan kedvem van akkor behívom őket, de van amikor inkább kint hagyom. Pl amikor nem vagyok itthon, vagy ha takarítok vagy csak egyedül akarok lenni. Van olyan amikor kint vannak a viharban is. Van nekik kutyaházuk a kennelben.

Nálam alapvető elvárás, hogy a kutya ne féljen. Ha rendesen nevelik és irányírják akkor nem fog félni a vihartól. Az enyémeket az sem érdekli ha lecsap a villám a kertbe. :D

Ha nyugtatgatod a viharban, csak még jobban fog félni.

2011. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem kell feltétlen beengedni a házba. Ha becsukjuk kenelbe és elbújik a házában, az jó. Viszont ha kiakar mászni a kenelből, legjobb lesz, ha kiengedjük, mert pl. a beagle, ha fél, nem lehet tőle lépni, mert ottvan állandóan a lábam mellett. Ha bejövök, akkor bebújik a pad alá és úgy összetolja az orrával a cipőket, hogy "barikádot" épít maga köré. De a legfontosabb, hogy érezze, hogy a közelünkben van. Az enyém szereti, megnyugszik, ha ekkor benyúlok hozzá, megsímogatom, beszélek hozzá.
2011. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!