Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier vagy boxer?

Bullterrier vagy boxer?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlatok panelba? És milyen a jelleme?..fajtaismertetőket kivülről fujom tapasztalatokra vagyok kiváncsi :)
2011. szept. 7. 19:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és miért bully/boxer? :D
2011. szept. 7. 19:50
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Bullterrier. bár sok mozgás kell neki de ha le tud mozgatni akkor nincsen vele semmi gond lakásban is jól el van. És ezért ez mert hát a Boxer nagy tesű kutya sok mozgás igénnyel. Én tanyán lakom. 2db boxerem van és hát mikor körbe járom a tanyát minden nap elég nagy terület játszva futnak a rerepjáró melett. Bent utálnak lenni. Imádnak szaladgálni. De amúgy így is még 1 óra séta meg minden nap gyakorlunk a kiállításra meg heti 1x úszás és 15km bringázás. + 1 héten 1x agility. Szóval ezért nem ajánlom panelba a Boxer.
2011. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) hát ha bully lesz ha boxi kiállítás+öv lesz hetente 3-szor kutyasuli meg mikor pici kutyaovi :) ismerősömnek aki kutyakiképző 3 szuka boxere van mikor tél van utálnak szabadban lenni :D
2011. szept. 7. 19:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


Az enyémeknek van óljuk és benne egy téli pokrác de amúgy csak este mennek be amúgy kint rohangálnak végig. meg kint fekszenek ugyan úgy mint a kuvaszom. De hát te tudod így szereintem mind a 2 fajta jó de a Boxer tényleg alaposan le kell mozgatni!

2011. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mondjuk Ő elég rendesen lemozgatja hetente 3 öv mellette képzi őket és panelban lakik a 3 boxerral volt olyan hogy reggel állt a kutya az alvó pali fölött meg fogta a takarót a kutya befeküdt mellé betakarta és aludtak tovább :D
2011. szept. 7. 20:08
 6/17 anonim válasza:
21%
bullterrierről még nem hallottam a boxert meg nem szeretem :( én fecskét vennék az jó .
2011. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Hát a boxert izéé én boxert vennék,de bullterriért nem adnék ki pénzt azok semmilyen kutyák.egyse kéne ronda stoppnélküliek.Boxer azok szépek is.igazából nem kell őket futtatni mer nem nagyon igénylik.De azért le kll vinni.Okosak és még mit mondjak?:D
2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Bull♥
2011. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
boxer..könnyeben nevelhetö tény hogy alaposan kikell fárasztani de nagyon könnyen tanul egy bull mindig makacsab lesz..boxival talán ha farokal veszed az okozhat némi gondot..lever vele valamit..
2011. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek igazából nekem ezért tetszik a bully mert olyan nem szép és szeretem a kissé csúnya kutyákat :D Boxit,bullyt (farok nélkül füllel) fogok tenyésztőtől venni :)
2011. szept. 8. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!