Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, ha a kölyökkuty...

Mit jelent az, ha a kölyökkutyám meghágja a plüsscsirkét?

Figyelt kérdés
Három hónapos kölyökkutya, és ma este meghágta a plüsscsirkét. Ezzel jelezte neki hogy ő a főnök? :)) Ez azt jelenti hogy próbál falkavezérségre törni, vagy már alapból úgy gondolja, hogy a családban ő áll az első helyen?
2011. szept. 7. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
A csirke fölött mindenképpen.
2011. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 greeen ***** válasza:
89%
azt hogy te leszel a következő!
2011. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
24%
úr isten XD hány éves vagy ?
2011. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Király. Nem értem mit tehetnék még, de akkor ebből úgy látszik kutyasuli lesz. Betartom az etetést, nem kap tőlünk ételt miközben mi eszünk, mi lépünk be először az ajtón...stb és neki mégis ez a legnagyobb problémája, hogy vezér legyen? Mindig következetesen rászólunk ha valami nem tetszik a viselkedésében, a csirkéről is leparancsoltam, abba is hagyta rögtön, nem értem mit rontunk el a nevelésében.
2011. szept. 7. 22:55
 5/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: több mint te.
2011. szept. 7. 22:56
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ XDXDXDXD

Ezen behalok, mekkora már, hogy a szülei sem mondják meg neki mit csinál a kutya.

Alfahim akar lenni a kutyus azért b@szik XD

2011. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Semmit. Rajott, hogy ilyet is tud. Gyakorolta mit az ugralast.

Ha ez nem valik rendszeresse, ne is foglalkozz vele.

2011. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
XD drága, rájöttem magamtól is, hogy alfahím szeretne lenni, szóval nem az nem tetszik hogy b@szik (ha már ilyen kultúráltak vagyunk), hanem hogy neki megfordul a fejében az, hogy vezér akar lenni.
2011. szept. 7. 23:17
 9/23 anonim válasza:
hegedül, élvezkedik....
2011. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Klassz válaszok...

Az én kutyám is bepróbálkozott a plüssmacimnál kb. ennyi idősen. Azonnal elvettem, megszídtam, a macit pedig elraktam egy időre. Soha többé nem próbálkozott ilyenekkel.

Igen, dominancia.

2011. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!