Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell betanítani egy...

Hogyan kell betanítani egy kiskutyát, hogy pacsit adjon?

Figyelt kérdés
A kiskutyák 3 hónaposak.
2011. szept. 8. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát a lábát a kezedbe rakod és mondod hogy pacsit majd adsz neki egy jutalom falatot.
2011. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2011. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
56%
Én úgy tudom hogy ilyen fiatalon még nem nagyon tanulnak inkább 6 hónapos korától.Persze most is érdemes elkezdeni, de ne legyél rá mérges ha nem lesz hirtelen változás. Egyébként az első válasza tényleg jó.
2011. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Hülyeség,épp hogy fiatalon tanulnak...
2011. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

első vagyok


ja és nekem van egy foxim ami menden trükköt meg tanul nekem ez vált be amit le írtam! az egyik válaszolónak igaza van a pacsit még egy kicsit kezd el neki tanítani úgy 6 hónapos korában. nekem a mostani pulim 3 hónapos és tudja ül, marad de a pacsival még várok mert nem tud rendesen odafigyelni a foxim is csak 1 éves korában tanulta meg

2011. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a legkönnyebb megtanítani a kutyáknak meg azt hogy ül, alap dolgok... Ahogyan az első is írta, berakod a mancsát a kezedbe és mondod hogy pacsi falatka, aztán már csak mutatod neki a kezed: pacsit és menni is fog!
2011. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszafelé is elsülhet.


A kutyámat kölyökkorában megtanítottam pacsit adni.

Belecsap a mancsával a tenyerembe, ügyes kutya, jó kutya, megsimogatjuk...


Ebből levonta a következtetést, hogy a jókutyaság ismérve hogy leülünk a kétlábúak elé és nyújtogatjuk nekik a mancsunkat, ha akarják ha nem. Persze az esetek 90%-ában összekente a mancsával mindenkinek a nadrágját :)

2011. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is hadonászik egésznap a kezeivel, mióta megtanulta a pacsit. A legváratlanabb helyzetekben tudja produkálni magát. Nagyon vicces egyébként, mi meg adjuk alá a lovat azzal, hogy nevetünk, s tudja, hogy a nevetés jó, így mégjobban kalimpál a kezeivel (macsaival). :-)
2011. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

uh azén kutyám már 8hetese tudta a pacsit :) ugyhogy hülyeség ez a 6hónapos kor :D nem egy egetrengető trükk

én úgy tanítottam meg neki, hogy a kezembe raktam egy jutalomfalatot, ökölbe szorítottam, aztán ahogy elkezdte a mancsával piszkálni a kezemet, megfogtam a tappancsát, beletettem a kezembe megráztam mondtam neki, hogy pacsi és megkapta a jutalomfalatot . kb 20ismétlés után tökéletese ment

2011. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3 hónaposan lenne fontosabb tanulnivalója is!

pl. egyedüllétre szoktatás!, ül, marad, pórázas séta, határok a közös térben stb.

cseszheted ha a kutyád tud pacsizni de pl. kezelhetettlen pórázon vagy nem képes egyedül lenni

2011. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!