Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem el elaltatni a kutyámat...

Vigyem el elaltatni a kutyámat az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
A kutyánk 15 éves labrador. Szegény már nem lát, nem hal, de nem ez a legnagyobb baj. Az utóbbi 1 évben nagyon megroggyant. A hátsó lába olyan, mintha elsorvadt volna, nagyon gyenge, vékony és alig tud ráállni. Ha valaminek nekimegy hátulról, vagy valaki hozzáér már összerogy. A mellső lábával meg az a probléma, hogy ugyan rá tud állni, de mindkét könyökénél már 1 éve van egy nagy seb, ami nem gyógyul. Elég nagy sebről van szó, szerintem már belátni az izületéig. Fertőtlenítőt rakunk rá, meg persze mindennap kap fájdalomcsillapítót. Napközben még el-el alszik itt a teraszon, de este 3X-5X kelünk fel hozzá (ha fölébredünk), hogy ugat. Ilyenkor valószínűleg ahogy fekszik a hátsó lábán, az elzsibbad és nem tud fölállni. Ilyenkor föltámogatjuk, hogy kicsit mozgassa ki magát, de mikor visszamegyünk aludni, kis idő múlva ugat, hogy le szeretne menni a teraszról, de nem látja a lépcsőt. Kimegyünk letesszük, ott elkezd bóklászni. Visszafekszünk, mikor már visszaalszunk elkezd ugatni, hogy hozzuk föl a teraszra, mert ott szeret aludni a bejárat mellett. Néha meg már teljesen tanácstalanok vagyunk, hogy miért ugat, de félünk a szomszédok miatt. Most az elmúlt 1-2 évben lett ennyire öreg, előtte még vittük úszni a Dunára, meg sétálni is, de most úgy érzem jobb lenne neki ha meghalna.
2011. szept. 9. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
aranyszive :/ nekünk is van egy labradorunk.Szerintem az lenne a jobb neki,hogy ne szenvedjen és egyszer úgy is találkoztok oda fent.:) Nekünk is volt egy kutyánk nehezen akartunk eltávozni tőle,de megtettük.:(( még mindig ngyon hiányzik,de ott fentről figyel.a kutyuska ott fent neki jobb helye lesz a vadászmezőn a többi labival:) sokat játszik majd .. és egy nap te is találkozni fogsz vele. :) Tudom milyen amikor nincs veled a kedvenced.Üres a kert,nem őrzik a házat,kit etetsz meg reggel,este,kivel játszol.Szerintem az lenne a jó ha már végleg elaludna nki ez szenvedés és nektek is ahogy ezt látjátok.minnél tovább tart annál rosszab :( és ha úgy van akkor van egy kis vers a szivárványhídról olvasd el és az megnyugtat..tudom milyen hidd el! :) :'(
2011. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok


ez az "ocsmány" hogy mi nem segíthetünk a kedvencünkön...ez olyan rossz.:(( a legborzalmasabb az egész életben !!! :(((

2011. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
válassz ki 1 csillagot és legyen ő ott.ha arra a csillagra ránézel tudod hogy jó helyen van és semmi baj vele!:) én is ezt tettem,ott csillog egy csillag és tudom hogy ott van :))
2011. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!