Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több kutyás oldalon vannak...

Több kutyás oldalon vannak olyan megkeresések, hogy ingyen/jelképes összegért szeretne valaki XY most "divatos kutyát" tartani. (yorki, beagle stb) Valaki tényleg tud nekik segíteni?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan itt közöttetek, hogy valóban kap egy angyaltól egy ilyen felajánlást egy jelképes összegért egy kölyök kutyusért? Annyira álomszerűnek tűnik nekem! Főleg azok után a válaszok után, amiket néha itt olvasok...Nem cinizmusként kérdezem, de millió helyen látok már ilyen kérdéseket és kíváncsi vagyok. Lehet, hogy én vagyok néha elég borúlátó, de nekem az a tapasztalatom többnyire, hogy sok kérés csak kérés marad, válasz sosem érkezik rá. És vajon azok a jövendőbeli gazdi jelöltek, akik ilyen kutyusra vágyók komolyan fel tudják mérni a kutyatartás felelőségét? Ti nem szoktatok ilyenen elgondolkozni? Néha úgy szeretnék egy - egy ilyen gazdi jelöltnek segíteni. Ti nem vagyok így vele? Vagy csak én vagyok nagyon naív? Remélem azért érthető a kérdésem...
2009. ápr. 21. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Őket altatás elől lehet megmenteni Illatos útról,jelképes 500 Ft-os díj és 500 Ft oltási, féregtelenítési költség ellenében lehet elvinni.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2009. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!