Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég megvettem Theresa...

Nemrég megvettem Theresa Mancuso:Ki lopta el a csontomat? C. könyvét, de még nem jutottam el az olvasásig.

Figyelt kérdés

Aki olvasta, mondana véleményeket róla? De az is mondhat aki nem is hallott még a könyvről :)

Itt egy link: [link]


2011. szept. 11. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, végig sem tudtam olvasni. Arra számítottam, hogy leírja, hogyan kell több kutyát együtt tartani, de alig volt erről szó, inkább az alapdolgokról, amikkel nem is nagyon értek egyet, mert mások a módszereim.
2011. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is megvettem, de meguntam a harmadik fejezet környékén. Arról amire kíváncsi voltam semmi nem volt benne, volt viszont csomó hülyeség.
2011. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Hát egyet tudok ajánlani: OLVASD EL!
2011. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam, de ajánlom A csodálatos kutyadoki című könyvet, Cesar Millan arról lett híres hogy rehabilitálni tudta az agresszív kutyákat olyanokat is akik már öltek! Többek között Will Smith kutyáit is ő kezelte aki ezek után felkarolta és több híres színésznek is ajánlotta. Úgyis hívják hogy kutyákkal suttogó. Megjelent sorozata is ami rendszeresen megy a nat geo.-n és a netről is letölthető.

Már magyarországon is tanítják a módszereit kutyatrénerek kiképzésekor.

2011. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
olvasgatom szép lassan,és nekem eddig tetszik,mert az írónő nem azon a hivatalos szakszavakkal telenyomott hangon beszél,hanem bizalmasan,mintha szemtől szemben beszélgetnél vele.a csodálatos kutyadokiról hallottam már hideget is,meleget is,majd valamikor megszerzem :)
2011. szept. 18. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!