Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dohányosok! Szoktatok a kutya...

Dohányosok! Szoktatok a kutya társaságában cigizni?

Figyelt kérdés

Úgy értem zárt helységben a kutya társaságában. És ha igen, ti nem aggódtok, hogy a passzív dohányzás káros a kutya egészségére nézve?


Én dohányoztam az első kutyám társaságában mindíg. Kb 8 évig. Nem volt belőle gond (vagy nem tudtam róla), viszont ma valaki megjegyzést tett nekem ezzel kapcsolatban és elbizonytalanodtam, lehet, nem isvolt normális, hogy ezt csináltam évekig.


Ti hogy vagytok ezzel? Passzív dohányos a kutyusotok?


2011. szept. 11. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Szoktam és nem aggódok.

Sokkal jobban zavar az autók kipofogó gáza, amit ott lent igen nagy mennyiségben szív be városi kutyaként.

Viszont idáig egyetlen kutyám sem rákban halt meg.

A kutya sokkal rövidebb ideig él, mint az ember. Kisebb az esélye az ilyen okból kifejlődő betegségeknek a szervezetében, ha egyébként egészséges felmenőktől származik.

2011. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kinti kutyám van és ha a szüleim cigarettáznak akkor elkezd tüsszögni majd arréb megy.
2011. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én multkor szivtam el egy békepipát a szomszéd kutyával ;)
2011. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dellfil ***** válasza:
100%

"Kedves" 19:22!

Ugyan mondd már el mire alapozod eme sommás kijelentésedet!

Amúgy meg végy egy kicsit vissza, ha kérhetlek.

Mindenkitől elnézést kérek az "off"-ért.


dellfil

2011. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ugyan kinti kutyám van és néha ha úgy adódik az ő helyén gyújtok rá. Nem bírja a füstöt. Nagyon nagyon messzire eltávolodik tőlem.
2011. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 dellfil ***** válasza:
100%

Óhh bocsánat. Látom törölték a "választ", amelyre reagáltam.


dellfil

2011. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is láttam azt a választ. Ne törődj vele... :-)
2011. szept. 11. 19:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányzom és irtó nagy bunkóságnak tartom amikor valamelyik barátom jön velünk sétálni és a kutya képébe fújja a füstöt. Legalább olyan mintha egy kisgyerekre fújná... Nem hinném hogy nem árt a kutyának. És attól mert vannak más mérgező dolgok, miért ne lehetne kiküszöbölni amit tudunk? Miért lenne kevésbvé ártalmas a kutyának mint egy embernek?
2011. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

ma 19:28

Mert fújja a mérgező füstöt csak a saját tüdejébe, de ne egy szerencsétlen kutyáéba.. nekem ez a véleményem. Ez olyan, mint amikor a függő apuka a buszmegállóban a kisgyereke arcába tolja..

2011. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Ja, és inkább az vegyen vissza, aki mások közelében bagózik. Eszem megáll, hogy ma már az a normális, aki füstöl, nem az, aki nem.
2011. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!