Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dohányosok! Szoktatok a kutya...

Dohányosok! Szoktatok a kutya társaságában cigizni?

Figyelt kérdés

Úgy értem zárt helységben a kutya társaságában. És ha igen, ti nem aggódtok, hogy a passzív dohányzás káros a kutya egészségére nézve?


Én dohányoztam az első kutyám társaságában mindíg. Kb 8 évig. Nem volt belőle gond (vagy nem tudtam róla), viszont ma valaki megjegyzést tett nekem ezzel kapcsolatban és elbizonytalanodtam, lehet, nem isvolt normális, hogy ezt csináltam évekig.


Ti hogy vagytok ezzel? Passzív dohányos a kutyusotok?


2011. szept. 11. 19:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:56


"Én nem dohányzom..."


Mit nem értettél a kérdésemben? Idézem: "Dohányosok!". Nem értelemszerű, hogy ha te nem dohányzol, akkor ez a kérdés nem neked szól? És nem 'nem dohányzó emberek' cigaretta ellenes véleményére voltam kiváncsi, hanem dohányos emberek tapasztalataira.

2011. szept. 11. 23:18
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Anyukám cigizik, és ha odahajol a mudimhoz cigizve, az elhúzza a fejét, és arrébb megy! Komolyan, még fintorog is :))).

2011. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem cigizem zárt helyiségben ha ott a kutya. mondjuk a lakásomban sem az nagyon igénytelen. csak az erkélyen oda meg kijön a kutya.vagy a futtatón esetleg, de ott ugyis labdázik v haverkodik.
2011. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Hát jó kérdés, szoktam dohányozni de nem zárt helyen. A kutya megszokta, nyilván nem fújom rá a füstöt.
2011. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 dellfil ***** válasza:
82%

Ja, egyébként nem szoktam. Nincs kutyám.

De szerintem teljesen közömbös - a kutya számára - hogy dohányos-e vagy sem, a gazdája.

Ami nem közömbös, az az, hogy az a kutya tartó, értve szereti-e a kutyáját, felelőségteljesen.

Az ilyen gazda, legyen még oly erős dohányos is, nem fogja a kutyája képébe fújni a füstöt.

Annyit még hozzátennék, hogy az emberek normalitását - azaz lefordítva egyeseknek: bunkóságát - nem az szabja meg, hogy dohányoznak-e, vagy sem. Ezen utóbbi kijelentésemről nem vagyok hajlandó vitatkozni senkivel. :)


dellfil

2011. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bocs. De a dohányzás káros akkor is ha dohányzol meg akkor is ha nem. Nem rosszindulat beszél belőlem, mert én ellenzem, az egy másik téma. Ez meg egy tény. Meg különben is had ne legyen már bűn ellenezni. Ez nem egy semleges dolog, mert akkor megérteném, hogy felháborodsz ha valaki ellenzi, hisz nem árt senkinek, de ezzel árt. Ilyen egyszerű. Ehhez semmi tudomány meg gondolkozás nem kell, hogy tudd, ártalmas annak is aki a közeledben van, legyen az ember vagy állat. Ha ez a tény téged sért akkor veled van a baj.

Ja és ha már itt tartunk, apám dohányzott, de nem tette az állatok közelében, mint ahogy a mi közelünkben sem, ezért ment ki.

Sajnálom az állataid ha neked nem egyértelmű a dolog.

2011. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!