Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A féregtelenítőtől fosik a...

A féregtelenítőtől fosik a kutyus?

Figyelt kérdés
Most fogadtam örökbe menhelyről egy 2 és fél hónapos kiskutyát.(1. védőoltás+féregtelenítő tabletát kapott!) Első nap hasmenése volt de az csak a félelemtől utánna 3. napig teljesen jól volt. 3. nap 1 szer volt csak széklete az jó volt csak a vége kicsit híg volt. 4. nap nem evett semmit és letört volt és este hányt is egyet. Éjszaka hasmenése volt nagyon híg vizes és volt benne 1 féreg másnap evett ivott jókedve volt. Ma hajnalba hatalmas menyiségű fosás volt a konyhába 4-5 féreg kíséretébe és nem evett még semmit. És most 20 perce még egyszer megismételte. Nemsokára egyeztetek a dokival hogy megnézze. De kíváncsi vagyok a véleményekre. Amúgy rizst főztem neki azt ette amikor evett!
2011. szept. 12. 12:28
1 2
 11/11 Akiteki ***** válasza:
Szegényke, akkor ezt jól összeszedte. Jobbulást neki!
2011. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!