Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a tápot lehet adni kistest...

Ezt a tápot lehet adni kistestű kölyökkutyának?

Figyelt kérdés

A hétem hozom el a kiskutyámat. Kistestű, 4-5 kg-os lesz nagykorában. A tenyésztő Hills táppal eteti őket. Viszont én arra gondoltam, hogy ezzel a táppal etetném.


[link]


Mekkora szemű lehet a táp? Eheti majd ezt? Vagy van ennek a tápnak kistestű kölyöktápja?

Köszi a válaszokat


2011. szept. 12. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát először mindenképp Hill's-sel etesd mert kölyök még és nem tud átváltani a szervezete egyik pillanatról a másikra :) Amúgy nem ismerem ezt a tápot :)
2011. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fokozatosan szoktasd át.

Nekem bevált,ez a táp.

2011. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlanám hogy mással etesd,mert a Hill's-nél jobbal még nem találkoztam,és ha azt mondod drága akkor számold ki hogy egy zsák táp hány hónapig elég annak a csepp kutyusnak:)

Ha mégis váltasz,akkor először egy kicsit keverj a hill'shez aztán mehet felesbe és így tovább.

2011. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Először mindenképpen azzal etesd amivel a tenyésztő etetett. Ha át akarod szoktatni másik tápra akkor keverve kell adni. Nem szabad rögtön hirtelen tápot váltani fokozatosan kell. Először kicsit bele keversz az új tápból úgy adod pár napig, utána fele-fele arányban aztán már a régi tápból kicsit újból többet pár napig aztán. Majd mehet az új. Közben figyeled a székletét, hogy megfelelő-e.

Amit linkeltél táp az nem jó egy kistestű kutyának. Az nagy illetve óriás testű kutyák, kölyök kutyáinak van.

Ez való Happy Dogból kistestűeknek: [link]

Ráadásul innen ingyenes a kiszállítás az ország bármely területére :)

2011. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tévedsz,ez a táp jó a miniknek is.

A Happy Dog-ról csak annyit nézd meg mivel kezdődik az összetétel.

2011. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!