Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladjam vagy sem? Többi lent

Eladjam vagy sem? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy 3 és fél hónapos pekingi palotakutyám. Lakásba van tartva eddig szobatiszta volt újságpapírra(úgy vettük) most próbálom átszoktatni az alomra. Utálom hogy össze-vissza szarik és hugyozik.

Legyek vele türelmes vagy váljak meg tőle?


2011. szept. 13. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, akkor ne válj meg tőle.

Még nagyon fiatal, ha türelmes vagy és kitartó, még sokat tanulhat :)

2011. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Feltűnt hogy a kutyád nem macska? Ráadásul még igencsak kölyök?

De szerintem inkább ajándékozd el.

2011. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most felmerült benned ez a kérdés, akkor inkább keress neki egy jó gazdát!
2011. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ha eladod akkor inkább soha többet ne tarts semmilyen állatot mert ezek szerint csak villogni akarsz vele.
2011. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt megválsz tőle, akkor jobb lesz neki máshol. Ezen minden gazdi átesik, már nem kéne sokat kibírnod, hogy szobatiszta legyen, de ha nem bírod tovább, akkor úgysem ragaszkodsz szegénykéhez.
2011. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű feladat megtanítani egy kutyának a szobatisztaságot, de nem is olyan nehéz feladat. De ha szereted a kutyust tartsd meg és legyél még egy kicsit türelmes. Meg fogja tanulni. Később majd örülni fogsz neki, hogy úgy döntöttél :) Szerintem megéri. Persze ha nem szereted annyira akkor lehet hogy jobb ha eladod, de olyan gazdinak add akinél úgy érzed jobb helye van mint nálad. Remélem segítettem ;)
2011. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
csak szólok, hogy a szobatiszta kutya azt jelenti, hogy az utcán intézi a dolgát... ehhez pedig le kéne hordani, elég gyakran, úgy kb. 3-4 óránként, kiskutyánál minden evés ivás játék és alvás után le kell vele menni, az én kutyám kb. 2 hét alatt balesetmentesen szobatiszta lett!!! az almot meg felejtsd el!!!!! nem macska ő, vidd le, vagy add el inkább, ha lusta vagy ennyit megtenni érte!
2011. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:
Cseréld le egy macskára, ő biztosan az alomra fog járni. Egy kutyának ez nem normális.
2011. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az almot nem én találtam ki. Kutyakozmetikus mondta.

2óránként meg nem tudom levinni mert dolgozom. Egyébként szobatiszta mert újságpapírra lett a tenyésztőnél szoktatva,csak mivel linóleumunk van nem akarom /akartam hogy aláfollyon a pisi.

2011. szept. 14. 13:58
 10/12 Akiteki ***** válasza:
A kutyakozmetikus nagy szagértő lehet. Abból meg tud ollót csattogtatni, nem következik, hogy tud kutyát nevelni.
2011. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!