Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engeditek simogatni a kutyátok...

Engeditek simogatni a kutyátokat? Többi lent

Figyelt kérdés
Na most. Van egy kölyök staffim , gondoltam jót tesz neki ha mindenki megsimogathatja, hagy szocializálódjon. De a múltkor letámadta kb 4 kis cigány gyerek és nem akartak elengedni minket-.- szegény kicsit ledermedt. Aztán a multkor egy nő simogatta, a másik kezébe a cigi, a kutyum meg véletlenül belenyomta az orrát..hát mi ne mondjak , volt benne ideg:S Ha nem engeditek , akkor azt hogy hozzátok tudatára az illetőnek? Vagy engeditek??
2011. szept. 13. 17:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
jaj ne is mondd :D már most félnek tőle ... vannak érdekes emberek :) de ma az volt a legviccesebb mikor az enyém odaakart menni egy yorikihoz megszagolni , az majdne beleharapott, megőrült, aztán ugyanez egy bolognesevel..:D lehet ők a harci kutyák Ősei :))))
2011. szept. 13. 18:12
 12/17 anonim ***** válasza:

húúú rátapintottál az érzékeny pontomra.:D


nekem 6 kutyám van, ebből 3 kölyök, cicaméretű keverék cukigombócok.

a gyerekek az anyjuk kíséretében BONTJÁK A KERÍTÉSEMET, hogy kicsalogassák a kicsiket.

(múltkor rajta kaptam őket, addig azt hittem, a kutyáim ilyen disznók...:D)


ez csak azért nagyon durva, mert van 3 nagy kutyám is - az anyakutya, egy holland juhász szerű ŐV, és egy közép-ázsiai...

na most isteni szerencse, hogy eddig minden nyúlkáló gyerekről felfogták, hogy nem rosszat akarnak...

de akkor mit csinálnak, ha lecsippenti a kájom a kisgyerek ujjacskáit?...



a másik kedvencem, amikor bármelyik nagy kutyámmal sétálok, és odaküldik a szülők a gyerekeket, hogy simogassátok meg azt a nagy macit...


nagyon kellemetlen, hogy kedvesen, de elhessegessem a gyerekeket...


én általában megmondom, hogy o-óó gyerekek, ezt inkább ne, mert megharap!

de volt, hogy egy felnőtt pasit ugatott a holland és a káj, valamiért rohadtul nem volt nekik szimpatikus, a pasi meg csak nyúlkált feléjük, hogy jaj de hát ő is kutyás, de édesek a kutyáim!...


ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy ha valami baj történik, hogy bizonyítom be, hogy a másik volt a f.sz?...

2011. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
igen ez az , hogyha felnő a staffim ,hiába a gyerek nyúlt a szájába ,megkapja, akkor már jönnek hogy rohadt harci kutyám van , de ez a kiskutyáknál is így lesz, "kikezd" vele egy neveletlen kiskutya, aztán majd én kapom a fejemre ha a drágám megsuhintja:D
2011. szept. 13. 20:54
 14/17 compactegon ***** válasza:
régebben majdnem mindenki megsimogathatta. most 11 hónapos, és lassan 30 kiló (staffi szuka), már nem akarják annyira simogatni :) az embereket szokás szerint imádja. mostanában már csak a nagyon szimpatikusaknak hagyom, amúgy is puncsol mindenkinek :D
2011. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én megengedném, hogy az enyémeket simogassák, csak őket nem érdekli. Odamennek az idegenhez, megszagolják, aztán annyi. pláne, hogy még labda sincs náluk??? Abban nincs semmi érdekes:)))))
2011. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

á épp most vagyok ezen kiakadva. A kisgyerekes szülő valami retardált dolog, mert önző módon, pofátlanul megse kéárdezik hogy szabad? egyből engedik rá a kölküket -a polip csápokkal, ahogy valaki írta..- a kutyára.

Ez egy csivava. NEM gyerekbarát darab. és én érzem magam hülyén hogy sátakor meg kell védenek a hülye szülők hülyegyerekeitől. Készen vagyok tőlük. MErt ha a kutya is szeretné az rendben lenne. De ez? így??

2012. júl. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ugylátom itt nagyon sok a gyerekgyűlölő gazda. csak azt nem értem, hogy akkor miért mentek olyan helyre, ahol emberek járkálnak????? Sétáljatok a pusztákban, ott nincs senki, aki undoritó módon megakarja simogatni a kutyáitokat. csak akkor jó az ember, ha az ideg gyenge szaporitott egyedeket kell szocializálni???? Én ezt komolyan nem értem. Felnőtt emberek vagyunk, ha olyan a kutya, akkor kerek perec annyi, hogy: ne haragudj ne simogasd meg. mit kell itt hazudozni??? Egyébként meg még egy kutya sem borult ki attól, ha simogatták. Amelyik meg megsinyli, az olyan is.
2012. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!