Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mit jelent? Nyalogat.

Ez mit jelent? Nyalogat.

Figyelt kérdés
Ha valamiért rászólok a kutyámra, akkor abbahagyja, viszont elkezdi nyalogatni a lábamat és közben néz fel rám:) Ez mi a csodát jelent náluk? Meg akar enni?:D Na jó, azt nem hiszem én sem. De érdekelne mire gondol ilyenkor. Szerintetek?
2011. szept. 13. 22:42
1 2
 11/15 nory0722 ***** válasza:
97%
Láttál már farkasokról szóló filmet? Abban is benne van,hogy az alfa farkast az omega és a többi is folyton nyalogatja,ezzel fejezi ki,hogy alázatos. A mi szukánk is ezt csinálja,ha rászólok valamiért. Nem nagyon tudsz tenni ellene,inkább 'örülj neki'. Ez csak jó,bár kissé tart is tőled a kutya,de egy egészséges szintig ez jó.
2011. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem láttam még farkasokról szóló filmet, úgyhogy köszi:) Vagyis láttam, de erről pont nem volt szó. Vagy nem figyeltem mert akkor még macskám volt:) Szóval akkor én lennék az alfa? Nem lettem volna benne biztos, mert annyira egy akaratos kutya amúgy. Nehezen adja be a derekát ha nem tetszik neki valami, elég kitartó. Folyamatos harc vele az életem:D
2011. szept. 13. 23:53
 13/15 Akiteki ***** válasza:
89%

A nyalogatás a behódolás kifejezése.

Azt jelenti, hogy elfogadja, hogy rászóltál és bocsi hogy él, többé nem tesz ilyet. (persze legközelebb újra megpróbálja, de a kutya már csak ilyen.:))

A frász tud rám jönni, mikor mosogatok és valaki megnyalja a térdhajlatomat. :))

A kölyökkutyák is mindent elkövetnek, hogy az anyjuk száját nyalogassák. Mivel az emberek a szájukat ritkán engedik, meg egyébként is túl magasan van, marad a lábunk.

2011. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fúúúú!

Hát nekünk meg van olyan hogy a fülünket pucolja ki de alaposan! Bár a férjem nem hagyja. És tudja hogy kettő van, mert amikor az egyikkel végez akkor megy a másik oldalra.

A láb és ujjközöket pedig sorrendben nyalja ki. Ez egyértelműen azt jelzi számomra hogy tisztogat.

Én már régóta szeretnék megnézni egy ilyen farkasokról szóló filmet, mert érdekelne a viselkedésük. Tudtok esetleg ilyet ajánlani a netről?

2011. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tonta,akkor lassan már önjáró tusolód lesz:))
2011. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!