Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Critical mass bicikli helyett...

Critical mass bicikli helyett kutyákkal! Jönnél?

Figyelt kérdés

Egy holland srác már jó ideje készítgeti elő nekünk egy kutyás budapesti felvonulás lehetőségét...

Azért, hogy több jogot kapjunk végre...



Pl. egy jól nevelt kutyával bemehessek étterembe, boltba, a Balaton parton is jelöljenek ki kutyaúsztatós helyeket, ilyesmi...

persze a kutyatartási kultúrának az is része lenne, hogy mindenki felszedi a kutyája után a piszkot, és ha nem behívható a kutyám, akkor úgy is kezeljem - amíg meg nem sikerül nevelni...:)


na de a lényeg, hogy Ti eljönnétek?


hogy lássák az emberek, vagyunk egy páran...


a Critical mass elég szép eredményeket ért el, hátha a kutyásokra is felfigyelnének így...


Ha pozitív példát mutatnánk, megmutatnánk, hányan vagyunk, akiknek igenis jól nevelt kutyájuk van, akik után nem hagyunk csomagot...


Benne lennétek?:)



És ha nem csak Budapesten lenne ilyen, hanem az ország több pontján is?


2011. szept. 14. 11:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fölvonulni kell, hanem a GAZDÁK hozzáállásán kell fordítani:

- a kutyát nevelni kell

- a kutyát megfelelő körülmények között kell tartani, és táplálni, orvosi ellátásáról gondoskodni,

- a végterméket MINDEN kutyatulajdonosnak össze kell szedni

Amíg a fentiekben nem történik komoly és látható pozitív javulás addig az egész felvonulósdi nevetséges dolog!


Tudom milyen kellemetlen mikor a kutyáddal ki vagy tiltva bizonyos helyekről - bár az áruházakba történő bemenetellel én sem értek egyet, viszon mégis kicsit úgy érzem, hogy az ebeket sokan "emberiesíteni" szeretnék.

2011. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
46%

"bár az áruházakba történő bemenetellel én sem értek egyet,"


érdekes, külföldön ezzel nincs gond és teljesen természetes, csak a magyar emberek agya nem képes ráállni, h a kutya bemehet az éttermekbe, áruházakba....

2011. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában lehet füvezni is.Előbb azt kéne átvenni, nem a kutyaszőrös árukészletet :D
2011. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!