Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen joghurtot adjak a...

Milyen joghurtot adjak a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Vitaminnal vagy kálciummal dúsítottat? a kutyus 7 éves
2011. szept. 14. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
leginkább semmilyet mert hasmenésük van a tejtermékektől
2011. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
az enyém szokott kani de olyat amijet én is eszem gyümölcsoset de nem túl sokat mert meg fososodik...
2011. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél neki olyan tápot, ami ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag. A joghurt az embernek jó, de a kutyának nem, nincs rá szüksége! Igaza van az elsőnek, hogy hasmenést okozHAT!
2011. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Inkább túrót kavarj az ételébe. Egészséges, én hetente egyszer mindig adok nekik.
2011. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Na ne vicceljetek, a joghurtban nincs is laktóz, miért menne a hasa tőle? az enyém rendeszeresen kap, csak akkora a választék, hogy nem is tudom, meliyk lenne a legjobb.

Amit a napokban kap, az probiotikus, 3,2% zsírtartalmú és dúsítva van kálciummal, magnéziummal, A, D, és B2 vitaminnal.

2011. szept. 14. 13:31
 6/20 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy milyet adsz neki, csak gyümölcsös ne legyen.

Én mondjuk nem szoktam nekik ilyet adni, de az én vagyok. :)

2011. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem való neked kutya... TEJTERMÉKET A KUTYA NEM EHET!!! hacsak nem akarod szegény kutyát fostani... vagy igen?
2011. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hogy nekem mi való és mi nem, azt hadd ne te döntsd el. Joghurtot még a laktózérzékeny emberek is fogyaszthatnak.

még jó, hogy nem adok neki gyümölcsöst, abban van cukor.

2011. szept. 14. 15:18
 9/20 anonim ***** válasza:

mmm.. ha rárakod száraztápra, akkor nem fog fosni. A sajtot is megeszik az enyémek, de semmi bajuk. :)

Csak lehetőleg ne adj nekik mindennap.

2011. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves vagy?
2011. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!